9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Фото: Спеціальні групи поліції отримали 30 нових позашляховиків Nissan Patrol

Три десятка позашляховиків Nissan Patrol призначені для спеціальних груп поліції.

Представники місії Європейського союзу в Україні передали представникам Національної поліції України 30 авто для груп швидкого реагування. Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на АвтоЦентр.

В автопарку Національної поліції України поповнення – на службу до правоохоронців надійшли 30 позашляховиків Nissan Patrol.

Автомобілі надала Місія Європейського Союзу EUAM в рамках спільної робочої програми. Призначені машини для груп швидкого реагування в гірських районах Карпат і лісах Полісся.

Оснащені поліцейські Nissan Patrol 3,0-літровим турбодизелем.

Сьогодні ми отримуємо технічну допомогу, 30 автомобілів Nissan Patrol, які будуть задіяні в групах швидкого реагування в гірських районах Карпат і лісах Полісся. Ми співпрацюємо з місією ЄС вже три роки. І машини – це не головне в нашій співпраці. Той рівень системної підготовки, який дають фахівці місії для наших офіцерів, для структурної реформи міністерства важко переоцінити. Я ще раз хочу подякувати місії за допомогу, – сказав Арсен Аваков.

blank
Фото: glavnoe.ua

У свою чергу, я також дякую представників місії за допомогу. І хочу підкреслити, що ці авто будуть спрямовані в північні регіони і в Закарпатті. Там дійсно є проблема з дорогами, але завдяки таким авто, поліція буде швидше реагувати на всі виклики, – сказав Сергій Князєв.

Голова КМЕС Кястутис Ланчінскас зазначив, що Україна – дуже велика країна, тому необхідна велика кількість техніки, щоб забезпечити потреби правоохоронців.

blank
Фото: АвтоЦентр

Останні новини:

Зараз читають