9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 27 Січня, 2022

Фото: Одеський авіаційний завод модернізував навчально-бойовий літак L-39M1 для Збройних Сил України

На одеському авіаційному заводі триває ремонт і модернізація бойової техніки для Повітряних сил України.

Нещодавно зробив випробувальний політ черговий модернізований одеситами навчально-бойовий літак L-39M1. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Думскя.

Машина була готова ще кілька днів тому, але погодні умови – дощі і низька хмарність – не дозволяли підняти її в небо. Для першого випробування техніки потрібна хороша сонячна погода – ПМУ, як кажуть льотчики, тобто прості метеоумови. Пізніше, коли машина облітає, це не так важливо, але перший старт повинен виключити всілякі несподіванки.

Це вже третій L-39M1, зібраний заводчанами з початку року. Всього, щоб виконати Держоборонзамовлення на 2018 рік, Одеський авіаційний повинен відремонтувати і модернізувати для Повітряних сил п’ять «Елок».

Старенькі, бувалі борта, побудовані ще при Союзі, переправляють з баз зберігання техніки в Одесу і в заводських цехах розбирають буквально до гвинтика. Після ретельного огляду, дефектації та заміни після закінчення їхнього терміну деталей двигуна і планера літак знову збирають, модернізуючи багато вузли та агрегати. З заводських воріт виходить практично нова машина, яка ще довго зможе послужити «літаючої партою» як для курсантів училищ, так і для стройових військових льотчиків.
У першому польоті оновлений L-39M1 провів 35 хвилин.

Всього через кілька днів після обов’язкових контрольних обльотів літак поповнить парк однієї з бригад тактичної авіації.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають