9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

Фото: НВО «Практика» представила нові зразки бронетехніки

На території НВО «Практика» була представлена ​​колісна і гусенична бронетехніка, укомплектована сучасними бойовими модулями.

Сьогодні на території НВО «Практика» в Києві відкрився Всеукраїнський військовий форум приватних підприємців оборонної промисловості. Його ініціаторами стали Ліга оборонних підприємств України і НТУУ «Київський політехнічний інститут ім. Сікорського ». На форумі була представлені новітні зразки озброєння, розроблені рядом підприємств, повідомляє на своїй сторінці в Фейсбук Defence Blog.

Так, гості могли ознайомитися з колісними бронеавтомобілями виробництва НВО «Практика». Почнемо з «Козак-2» і «Козак-2М» з незалежною підвіскою коліс. Останній отримав баштовий модуль з великокаліберним кулеметом від БРДМ-2.

Також можна було побачити більші новинки НВО «Практика» – тривісний БТР «Отаман» (6х6). Якщо на торішній виставці «Зброя та безпека 2016» в Києві його поки в якості САУ з 122-мм гарматою, то тепер машина демонструвалася з більш легким озброєнням – 73-мм гарматою з баштою від БМП-1.

А ось його старший побратим – чотиривісний «Отаман» (8х8) постав з сучасним бойовим модулем «Штурм-М», у складі 30-мм автоматичної гармати, кулемети 7,62 мм, автоматичного гранатомета і комплексом керованих ракет «Бар’єр», що пробивають броню товщиною 800 мм на відстані до 5000 метрів.

Ще однією цікавою розробкою стала гусенична БМП, що одержала модернізований, більш високий бронекорпус від НПО «Практика». У задній частині застосована відкидна двері для більш швидкої висадки десанту, а носова частина вирішена в дусі колісних моделей марки «Практика».

Був представлений і тривісний повнопривідний спеціалізований автомобіль «Богдан-МАЗ-6317» з системою швидкого завантаження контейнерів типу «Мультиліфт». Він призначений для перевезення боєприпасів – зокрема до 120 ракет до РСЗВ «Град». Машина відрізняється броньованої кабіною (рівень захисту ПЗСА-4), розробленої фахівцями НВО «Практика».

autocentre.ua

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають