Фото: Національна гвардія Ізмаїлу отримала нову спецтехніку

8453
 • В Ізмаїлі біля Палацу культури ім. Т.Г. Шевченка відбулося урочисте вручення нової техніки 4 батальйону військової частини 3012 Національної гвардії України.

  На заході були присутні віце-мер Ізмаїла Сергій Баткілін, а також заступник начальника ГУНП в Одеській області з громадської безпеки Сергій Махотін.

  Службовцям Нацгвардії були передані три спеціальні броньовані машини “Варта” і два патрульних автомобілі Renault Duster. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Видавничий дім «Кур’єр».

  Спецтехніку “Варта” оперативні підрозділи батальйону будуть застосовувати для масових заходів, а також для надання допомоги іншим військовим структурам, в основному – прикордонникам.

  Патрульні авто гвардійці будуть використовувати при несенні служби з охорони громадського порядку як в місті, так і за його межами (Кілія, Болград, Рені, Арциз), а також в разі надання допомоги співробітникам Нацполіціі, які працюють в системі “Цунамі” по оператору 102. Автомобілі оснащені кондиціонерами, а також сигнально-звуковими пристроями зі світлодіодними панелями типу “стріла”.

  Відзначимо, що незабаром на виклики почнуть виїжджати службовці-контрактники Нацгвардії, які пройшли стажування разом з патрульною поліцією і Нацполіціей в Одесі.

  За словами заступника командира військової частини 3012 по роботі з особовим складом підполковника Олександра Заболотного, батальйону необхідні ще мінімум чотири патрульних автомобіля, щоб оперативно реагувати на виклики.


  Про допомогу проекту

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here