9.5 C
Alba Iulia
Субота, 22 Січня, 2022

Фото: Національна гвардія Ізмаїлу отримала нову спецтехніку

В Ізмаїлі біля Палацу культури ім. Т.Г. Шевченка відбулося урочисте вручення нової техніки 4 батальйону військової частини 3012 Національної гвардії України.

На заході були присутні віце-мер Ізмаїла Сергій Баткілін, а також заступник начальника ГУНП в Одеській області з громадської безпеки Сергій Махотін.

Службовцям Нацгвардії були передані три спеціальні броньовані машини “Варта” і два патрульних автомобілі Renault Duster. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Видавничий дім «Кур’єр».

Спецтехніку “Варта” оперативні підрозділи батальйону будуть застосовувати для масових заходів, а також для надання допомоги іншим військовим структурам, в основному – прикордонникам.

Патрульні авто гвардійці будуть використовувати при несенні служби з охорони громадського порядку як в місті, так і за його межами (Кілія, Болград, Рені, Арциз), а також в разі надання допомоги співробітникам Нацполіціі, які працюють в системі “Цунамі” по оператору 102. Автомобілі оснащені кондиціонерами, а також сигнально-звуковими пристроями зі світлодіодними панелями типу “стріла”.

Відзначимо, що незабаром на виклики почнуть виїжджати службовці-контрактники Нацгвардії, які пройшли стажування разом з патрульною поліцією і Нацполіціей в Одесі.

За словами заступника командира військової частини 3012 по роботі з особовим складом підполковника Олександра Заболотного, батальйону необхідні ще мінімум чотири патрульних автомобіля, щоб оперативно реагувати на виклики.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають