На виставці “Зброя та Безпека” відбудеться прем‘єрна демонстрація нової бойової машини підтримки танків “Страж”

5925
Фото: Волошин Павло
 • На виставці “Зброя та Безпека”, відбудуться прем‘єрна демонстрація нової бойової машини “Страж”, яка є результатом спільної роботи Житомирського та Київського бронетанкових заводів, разом з ДАХК “Артем”, що входять до складу ДК “Укроборонпром”.

  Повідомляє Національний промисловий портал.

  Ця новітня розробка призначена для вогневої підтримки танків на полі бою, забезпечення їхнього захисту та знищення як повітряних, так і наземних цілей – від розрахунків протитанкових ракетних комплексів, до ворожої бронетехніки та вертольотів.

  Бойова машина розроблена на базі танку Т-64, та є конкурентом російської версії бойової машини підтримки танків


  Про допомогу проекту

  11 КОМЕНТАРІ

  1. При всій мої повазі..
   Я зізнаюся — Я не експерт, не інженер, не технік і не військовий.. але виглядає ця вундервафля НЕ дуже як кажуть росіяни “внушительно”. Дуже груба робота. Скоріше походить на монстра Франкенштейна.

  2. Просто ІМХО. Західні люди судять по “подачі” продукту (має бути мінімалістично, плавні+обтикаючі лінії, без грубих деталей)
   Подивіться на F-35 (футуристичний дизайн як у фантастиках).

  3. Основна функція цієї машини – бойова підтримка танків. Вона, на мою думку, з нею справиться. А милування зору річ може і потрібна, коли знаходишся далеко від поля бою. 🙂

  4. Подивіться на сучасні західні військові-машини: Абрамс, Ф-35, Леопард.. усі вони мають просту обтікаючу форму без зайвих деталей і випуклостей які випирають на поверхні. Західний покупець і споживач на це звертає увагу. Таке буде дуже важко комусь продати.. особливо коли техніка склепана із совєтських деталей і виглядає як совдеповська розробка.

  5. “вам не зрозуміти…”. Та розумію я Вас. І з Вашими аргументами згідний. Але, мова йде про конкретну машину в конкретний час. Цю, конкретну, машину, “зализати” до обрисів Абрамса – неможливо. Для цього прийдеться починати практично все з нуля. Вам же показали як за невеликі гроші підвищити боєздатність застарілої техніки. І це все. Були б зрозумілими Ваші зауваженно якби це була принципово нова машина, наприклад на зразок російської невдахи “Армати”. Зрозуміли?

  6. Олеже, сучасний абрамс як ви кажете не має навіть активного захисту. Це машини минулого століття/ холодної війни. Оплот і т90 краще захищені машини. Абрамс же має непоганий захист фронтальної частини..все. Для міста він хороша мішень. Знаєте скільки іракці втратили абрамсів у боях з повстанцями іділ? Швидше за все ця машина є найдешевшим варіантом для всу/ нгу, для ринку можливо буде ширша пропозиція з як ви кажете більш оптічним)) дизайном з захистом типу ніж. Але це і здорожчить продукт. Були різні домисли про те що ця машина суто експортна бо в якості птрк обрали не барєр а фагот. Але як на мене це взагалі ще тільки сирий демонстратор. Який може бути експорт без прийняття на озброєнні і доведення машини до розуму? Чи нам мало досвіду з рекламаціями по бтр?

  7. Армата не невдаха. Нам варто готуватися до бойових дій з застосуванням деяких машин цієї платформи в майбутньому. Бумеранг ,ракушка та курганець вже в серії. Та цікаво буде перевірити як знищити т14 і т15 хоч і мізерні шанси їх побачити на донбасі.

  8. Може і не невдаха. Але, це машина сьогодення. Всі наші варіанти – день вчорашній. Це якщо орієнтуватись на сьогоднішню світову стратегію використання ОВТ. Я не кажу що сьогодні чи завтра як наші варіанти чи та ж “армата” втратить актуальність. Ні. Ще буде досить ТВД де використання їх буде виправданим ще довгий час.

  9. Ви так банально пишете. Армата не нло з лазерами. І те застаріле радянське озброєння при певній розумній модернізації цілком придатне для любого твд. Крім міських боїв. Ми цілком спроможні без проблем знищувати новітню російську техніку. Ракунка і бумеранг немає шансів перед радянською артилерією, рапірою чи перед 30мм радянськими гарматами. Наші варіанти вчорашнього дня як ви кажете ( типу бтр4мв, отаман6х6) це насправді одне покоління з виробами платформи армата. Крім хіба танка бо нове суо, активний ззахист інтегрованість одиниці в систему управління поля бою, наявність нежилого бм робить т14 принципово новим поколінням.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here