9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Червня, 2023

Фото: на Азовському морі відбулись випробування нового вітчизняного катера для морської охорони

Під час робочої поїздки до Донецької області Верховний Головнокомандувач  Збройних Сил України Петро Порошенко відвідав Маріупольський загін морської охорони Державної прикордонної служби України, де взяв участь у проведенні ходових випробувань катера УМС-1000

Про це передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу Адміністрації Президента.

Начальник Генерального штабу Віктор Муженко, Голова Державної прикордонної служби Петро Цигикало, заступник Глави АПУ Валерій Кондратюк та радник Президента Віктором Назаренко, разом із Президентом держави піднялися на борт катера та здійснили вихід у відкрите море.

Під час випробувань морського судна, зокрема було продемонстровано його можливості, про які детально Главу держави поінформував командир Маріупольського загону морської охорони капітан 1 рангу Микола Сирінський.

Крім того Главі держави були продемонстровані зразки екіпірування та озброєння особового складу підрозділів морської охорони спеціального призначення Держприкордонслужби. Також було продемонстроване водолазне спорядження та техніку, яку використовують прикордонники, в тому числі в зоні проведення антитерористичної операції.

Нагадаємо, що Маріупольський загін Морської охорони є правонаступником Керченського загону морської охорони, який після окупації території Криму Росією, за рішенням командира загону 28 лютого 2014 року вийшов з місця базування у місті Керч для переходу в Азовське море у Бердянськ, а згодом у Маріуполь, з метою недопущення захоплення кораблів та катерів загону.

Останні новини:

Зараз читають