9.5 C
Alba Iulia
Середа, 27 Вересня, 2023

Фото: Львівський державний авіаремонтний завод завершив капремонт чергового МіГ-29 для ВПС Азербайджану

[wiki]МіГ-29[/wiki] з бортовим номером 03 (зав. номер 2960721948, випущений 31 жовтня 1988 р.) ВПС Азербайджану завершив капремонт на Львівському державному авіаремонтному заводі. Обліт після капітального ремонту пройшов 13 липня 2017 року. Повідомляє Національний промисловий портал.

Львівський державний авіаремонтний завод завантажений на 100%: в ремонті 12 літаків Польщі, Азербайджану, Казахстану і України

Львівський Державний авіаційно-ремонтний завод «[wiki title=”Львівський державний авіаційно-ремонтний завод”]ЛДАРЗ[/wiki]» — одне з найпотужніших підприємств Міністерства оборони України, яке спеціалізується в галузі ремонту авіаційної техніки військового призначення. Заснований 15 жовтня 1939 року у м. Львів. Спеціалізація заводу — легкі фронтові винищувачі та винищувачі — бомбардувальники типу «МіГ». На сьогодні заводом опановано ремонт літаків МіГ-21, МіГ-23, МіГ-27 всіх модифікацій та МіГ-29.

На сьогоднішній момент підприємство виконує:

  • ремонт літаків МіГ-21, МіГ-23, МіГ-27 та МіГ-29, їх агрегатів та обладнання, включаючи весь комплекс робіт по відновленню міжремонтного ресурсу та терміну служби;
  • ремонт агрегатів та систем планера літака;
  • розробка та постачання технологічної документації для освоєння ремонту агрегатів та систем планера літака;
  • виготовлення та постачання нестандартного технологічного обладнання, розробленого спеціалістами підприємства для ремонту авіаційної техніки.

Останні новини:

Зараз читають