9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Фото: Київський бронетанковий завод розробив новий проект модернізації танку Т-72

Модернізація, серед іншого, передбачає встановлення приладів нічного бачення з електронно-оптичними перетворювачами третього покоління, нічного прицілу 1К13 з можливістю ведення вогню керованою ракетою «Комбат»

Також на модернізованому танку встановлюється двигун В-84-1, комплекс динамічного захисту по типу танку Т-72UA, радіостанція Aselsan, навігаційна система СН-3003 «Базальт». За словами директора заводу Вадима Шкавро ця версія модернізації врахувала усі побажання військових з огляду на здобутий у ході бойових дій досвід. Проект Т-72АМТ було реалізовано у «металі» у надзвичайно короткі терміни. Очікується, що цей перший зразок модернізованого танку Т-72АМТ з усім новим устаткуванням буде продемонстровано у Києві під час виставки нової техніки та озброєння до Дня незалежності України 24 серпня 2017 р.

Про це, на своїй сторінці Facebook повідомляє Сергій Згурець.

Київський бронетанковий традиційно спеціалізувався на ремонті Т-72, також на заводі було розроблено щонайменше п’ятнадцять версій модернізації, які були «заточені» під закордонного замовника. Адже до початку бойових дій на сході Україні усі Т-72 були виведені зі складу Збройних Сил і достатньо активно експортувалися.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають