9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 8 Серпня, 2022

Фото: для ЗСУ розробили новий маскувальний костюм для військових

У Збройних силах України розробили і затвердили новий маскувальний костюм. Комплект в першу чергу призначений для снайперів

Костюм буде позиціонуватися як снайперський, але він входить в бойовий спеціальний комплект, і його будуть видавати військовослужбовцям відповідно до їх спеціальностями. Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на фейсбук-сторінку головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ

Вільна конструкція комплекту забезпечує максимальну свободу рухів, приховує обриси людини, дозволяє використовувати в якості верхнього одягу, надягати на одяг нижніх шарів, спорядження. Майже по всій поверхні комплекту розміщена швартовочного сітка, за допомогою якої можливо замаскувати себе відповідно до поставлених завдань, місцевості і погодних умов. У комплект входить куртка, штани і накидка , – сказано в повідомленні.

Кишені, отвори, вентиляція та застібки розроблено відповідно до анатомічним вимогам і мобільним завданням снайперів. Манжети рукавів продовжені, вони приховують майже всю долоню. Маскувальна сітка капюшона захищає від паразитів, добре маскує снайпера і основну частину зброї. У брюках передбачені отвори для швидкого доступу до підкостюмний простору (до спорядження). Наявність еластичних шнурів і фіксаторів дозволяє підігнати костюм під себе.

Маскувальна накидка розроблена спеціально для виконання тих завдань, коли не потрібен весь костюм, а потрібно приховати тільки верхню частину тіла. Вона набагато легше і мобільніше, має такі ж функціональні можливості, як верхня куртка, але це тільки рукава і капюшон.

У ВСУ очікують фінансування і закупівлі цього комплекту.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають