9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Фахівці НВК “Іскра” патентують винаходи, які допомагають посилити техніку для Збройних Сил України

Фахівці Науково-технічного центру КП «НВК «Іскра» працюють над посиленням якості та характеристик техніки для армії на передовій.

Про це повідомили у прес-службі підприємства, передає Національний промисловий портал.

За останні кілька років співробітники «Іскри» запатентували винаходи, які використовуються в багатьох моделях виробленої техніки і сприяють підвищенню її якості. Два винаходи в 2016 році отримали призові 1 і 2 місця на Всеармійському конкурсі «Кращий винахід року», який проходив на базі Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки Збройних Сил України.

Зміцнення обороноздатності країни і підвищення боєздатності Збройних Сил України – головні завдання всіх підприємств, що входять до складу Державного концерну «Укроборонпром», у тому числі – НВК «Іскра». Ми працюємо над зміцненням обороноздатності армії та не стоїмо на місці. Наші фахівці працюють над покращенням існуючих зразків та розробкою нових – тієї техніки, яка зробить нашу армію ще сильнішою, – сказав директор Науково-виробничого комплексу «Іскра» Юрій Пащенко.

Науково-виробничий комплекс «Іскра» – казенне підприємство, що входить до складу Державного концерну «Укроборонпром». Його робота спрямована на розробку і виготовлення техніки за трьома основними напрямками: радіолокаційні станції (розробка, виготовлення, забезпечення життєвого циклу, глибока модернізації та ремонт), сучасні контрбатарейні засоби і новий для підприємства напрям – засоби радіоелектронної боротьби.

«Іскра» успішно виконує всі договірні зобов’язання перед Міністерством Оборони України. За період з 2014 по 2017 року КП «НВК« Іскра »виготовило і здало в експлуатацію 32 одиниці військової техніки, яка затребувана не тільки в Україні, а й у країнах ближнього і далекого зарубіжжя. Експорту приділяється велика увага, оскільки він є джерелом високого рівня прибутковості, що дозволяє інвестувати в розвиток виробництва.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають