9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

Фахівці з випробувань та сертифікації озброєння перевірили зенітні ракети до комплексів С-300 та РСЗВ “Вільха” (фото)

Як повідомила пресслужба Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, на Державному випробувальному полігоні Збройних сил України провели контрольні льотні випробування зенітних керованих ракет 9М83 до ЗРК С-300В1.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

В той самий час відбулися зовнішньотраєкторні вимірювання польоту дослідних зразків ракет для комплексів С-300ПС (ПТ) за допомогою радарної системи MFTR-2100/40.

blank
Радарний комплекс MFTR-2100 на полігону в херсонської області під час підготовки до нанесення “зосередженого вогневого удару” ракетними підрозділами ЗСУ на СКШН “Об’єднані зусилля – 2020”

Відзначається, ці тести було проведено в рамках попередніх випробувань блоків самоліквідації до зенітних керованих ракет 5В55К, 5В55Р від ЗРК С-300ПС (ПТ) Збройних сил України.

blank
Пуски зенітних ракет з комплексу С-300ПТ ЗСУ на полігоні Державному випробувальному полігоні “Ягорлик” під час навчань “Об’єднані зусилля – 2020”

Окрім того, здійснено й перевірку нових ракет для комплексу “Вільха”, які проходили у рамках приймально-здавальних випробувань на тому ж полігоні.

Перевірка ракет відбулася під час пусків на стратегічних командно-штабних навчаннях “Об’єднані зусилля – 2020”.

blank

Зокрема, пуски зенітних ракет з комплексів С-300, “Бук” та С-125 проходили на Державному випробувальному полігоні “Ягорлик”, що в Херсонський області, 24 вересня цього року.

blank
Пуски зенітних ракет з комплексу С-300ПТ ЗСУ на полігоні Державному випробувальному полігоні “Ягорлик” під час навчань “Об’єднані зусилля – 2020”

Своєю чергою, пуски коригованих ракет “Вільха” з систем залпового вогню калібру 300-мм на базі БМ-30 “Смерч” відбулися 23 вересня. Ще раніше, 21 вересня, відбулися контрольні пуски нової партії ракет “Вільха” з касетними бойовими частинами.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають