9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Травня, 2023

Екіпажі катерів Island пройшли другий етап підготовки

У Військово-Морських Силах ЗС України завершився другий етап підготовки екіпажів катерів типу «Island»

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Військові моряки пройшли підготовку до прийому та експлуатації нових бойових одиниць національного флоту.

За період навчання, майбутні екіпажі патрульних катерів проходили комплексну підготовку з практичним відпрацюванням дій на новітніх тренажерах Навчального центру ВМС ЗС України.

blank

Військовослужбовці мали можливість отримати важливий досвід у справі керування кораблем та веденням бойових дій, як у складі тактичної групи так і одиночного корабля. Також важливим етапом фахової підготовки екіпажів були тренування у боротьбі за живучість корабля при різних видах бойових та аварійних пошкоджень.

blank

По завершенню військовослужбовці успішно склали комплексний іспит з фахової підготовки та отримали відповідні сертифікати.

Перед цим військові моряки пройшли мовну підготовку, відпрацювали елементи щодо задачі організації роботи корабля та приготування його до ходових випробувань.Ч

Наступним етапом підготовки українських моряків буде підготовка у США, де вони будуть навчатись у американських інструкторів експлуатації та обслуговування патрульних катерів типу Island.

Загалом підготовка у США має тривати 10 тижнів, після чого катери буде підготовлено до транспортування в Україну, перевезено до Одеси де вони увійдуть до складу ВМС ЗС України.

Останні новини:

Зараз читають