9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

Дунайське пароплавство передало дві баржі для випробувань ракетного комплексу “Нептун”

ПрАТ “Українське Дунайське пароплавство” передало Збройним Силам України два несамохідні баржі (ліхтери) для випробувань вітчизняних крилатих ракет “Нептун”.

Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Бізнес Цензор.

“Українське Дунайське пароплавство передало ліхтери, що знаходяться на балансі підприємства і які, в силу істотного зносу не могли використовуватися за цільовим призначенням і перебували у відстої, для проведення військових навчань. Випробування протикорабельного ракетного комплексу РК-360 МЦ “Нептун” пройшли успішно. Це приклад ефективної співпраці Міністерства інфраструктури та Міністерства оборони”, – зазначив Криклій.

Міністр уточнив, що ці ліхтери були використані в якості мішеней під час випробувань протикорабельного ракетного комплексу РК-360 МЦ “Нептун” під час навчань на півдні Одеської області на державному випробувальному полігоні “Алібей”.

Під час стрільб комплексу крилатих ракет наземного базування “Нептун” була проведена перевірка тактико-технічних характеристик, зокрема, дальність і точність ураження морських цілей.

Комплекс крилатих ракет “Нептун” – розробка конструкторів державного підприємства “Державне Київське конструкторське бюро “ЛУЧ” у співпраці з іншими державними та приватними підприємствами оборонно-промислового комплексу України.

До складу ракетного комплексу “Нептун” входять універсальна самохідна пускова установка, транспортна машина для перевезення ракет, транспортно-заряджаюча машина і командно-штабний модуль.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають