9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 29 Січня, 2023

ДП «Оризон-Навігація» представило навігаційну апаратуру нового покоління для бойових літаків

ДП «Оризон-Навігація», що входить до складу ДК «Укроборонпром», представила оновлену навігаційну апаратуру для модернізації бойових літаків.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Презентація нового покоління комплексу інтегрованої супутникової навігаційної апаратури, розробленого вітчизняними фахівцями відбулася на виставці «Зброя та Безпека-2018».

«Для модернізації Су і МіГ апаратуру перший раз привезли на виставку. Це вже нове покоління. Зараз ця апаратура встановлюється на літаки та буде випробовуватися», – розповів заступник директора підприємства Андрій Кривовяз.

Варто нагадати, що «Оризон-Навігація», є основним постачальником систем супутникової навігації ГЛОНАСС/GPS для Збройних сил України. Сучасні прилади, розроблені та виготовлені на потужностях українського підприємства, встановлюються на модернізовані літаки та гелікоптери, танки, легку бронетехніку та артилерійські комплекси ЗСУ.

blank
Інтегрована супутникова навігаційна апаратура СН-3307, розроблена для використання в складі пілотажно-навігаційного обладнання (ПНО) літальних апаратів Су-17, Су-25, Су-27, МіГ-29 всіх модифікацій і прицільно-навігаційних комплексів (ПНК) Су-17 та Су-25. Призначена для здійснення навігації в автономному та автоматичному режимі спільно з ПНО і ПНК ЛА для підвищення бойової застосовності ЛА

Крім роботи з військовими, держпідприємство розробляє та серійно виготовляє різноманітну апаратуру й для цивільних літаків та суден.

blank
Оновлений бортовий комплекс обладнання супутникової навігації сн-4312 для цивільних літаків та гелікоптерів. Жовтень 2018 року «Зброя та Безпека-2018»
blank
Апаратура супутникової навігації для використання у рухомих об’єктах наземної військової техніки та індивідуального використання

Нагадаємо, XV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та Безпека -2018», XI Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт — XXI» та XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех — 2018» пройшли у Києві з 9 по 12 жовтня 2018 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають