9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

ДП Конотопський авіаремонтний завод “Авіакон” освоїв ремонт гелікоптерів типу Мі-14

Відновлений на Державному підприємстві “Конотопський авіаремонтний завод “Авіакон”, Мі-14ПЛ заступив на бойове чергування з охорони морських кордонів України

ДП “Авіакон” здійснив дослідження з визначення технічного стану та виконав відновлювальні роботи на гелікоптері Мі-14ПЛ, який не підіймався в повітря з 1993 року. 26 грудня 2016 року на Конотопському авіаремонтному заводі були виконані випробувальні польоти гелікоптеру Мі-14ПЛ після відновлення, з встановленням нового ресурсу.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-центр УкрОборонПрому.

Інженерно-технічний склад та працівники Конотопського авіаремонтного заводу, в співпраці з представниками інженерної служби військової частини, виконали надскладне завдання у найкоротший термін. Слід також зазначити, що відновлення першого гелікоптеру Мі-14ПЛ на ДП “Авіакон” було виконано за власні кошти підприємства.

Мі-14ПЛ є  морським багатоцільовим протичовновим засобом берегового базування. 16 березня 2017 року екіпаж  військової частини здійснив переліт відновленого Мі-14ПЛ на місце постійної дислокації, а нині цей гелікоптер вже експлуатується військовими.

До кінця 2017 року ДП “Авіакон” відновить ще 2 гелікоптери Мі-14 для Військово-морських сил України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають