9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 8 Грудня, 2022

ДП “Антонов” спроектує та виготовить гібридні та повністю електричні безпілотні літальні апарати для швейцарської компанії

ДП «Антонов» та швейцарська компанія «AIR-ION TECHNOLOGIES SA» повідомляють про початок стратегічного співробітництва за програмою створення гібридних та повністю електричних безпілотних літальних апаратів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ДП “Антонов”.

В ході міжнародного аерокосмічного салону Фарнборо-2018, 17 липня, ДП «АНТОНОВ», що входить до складу ДК «Укроборонпром», та швейцарська компанія «AIR-ION TECHNOLOGIES SA» підписали «Меморандум про взаєморозуміння» щодо налагодження партнерства у розробці, випробуваннях, сертифікації та серійному виготовленні гібридних та повністю електричних безпілотних літальних апаратів (БПЛА) на базі модульної уніфікованої багатофункціональної платформи розробки компанії «AIR-ION TECHNOLOGIES SA» для виконання різноманітних цивільних та військових задач. Попередньо заплановано виробництво чотирьох типів БПЛА з максимальною злітною вагою 1500 кг та крейсерською швидкістю 185 км/год.

Документ передбачає декілька етапів співробітництва, на першому з яких партнери проведуть дослідження світових технологій та ринку щодо застосування електричних БПЛА в якості повітряного таксі, а також гібридних БПЛА в інших цивільних та військових цілях.

ДП «АНТОНОВ» братиме участь у розробці планера цих літальних апаратів, виготовленні дослідних зразків, проведенні їх випробувань, сертифікації, а в перспективі на виробничих потужностях ДП «АНТОНОВ» планується налагодити лінію з серійного виробництва БПЛА.

Відповідно до існуючих прогнозів, світовий ринок цивільних БПЛА в якості електричних повітряних таксі, для охорони державних кордонів, патрулювання, завдань забезпечення безпеки, служб з надзвичайних ситуацій, логістики та інших зросте з 17,8 млрд. доларів США в 2017 році до 48,8 млрд. доларів США в 2023 році. Загальний об’єм ринку за цей період перевищить 215 млрд. доларів США.

Об’єм ринку військових БПЛА протягом 2017-2027 рр. оцінюється в більше ніж 133 млрд. доларів США.

В рамках створення новітніх БПЛА «AIR-ION TECHNOLOGIES SA» сформувала надійну міжнародну систему партнерства, включаючи провідні компанії та науково-дослідні інститути з США, Канади, Великої Британії, Італії, Франції, Австрії, Швейцарії, Нідерландів та інших країн, що забезпечить високий інноваційних та технологічний рівень продукції. Відтепер до цього кластеру долучено й Україну.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають