ДП «Антонов» представляє програми створення літальних апаратів військового призначення в Туреччині

9018
 • В період з 30 квітня по 3 травня 2019 року в Стамбулі, Туреччина, працює 14-та міжнародна виставка оборонної промисловості International Defence Indastry Fair IDEF’19. В цьому році в цьому заході взяли участь більше тисячі компаній світового оборонпрому.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу ДП “Антонов”.

  Україну представляють близько двадцяти компаній. Офіційну делегацію країни очолює заступник Секретаря РНБО Сергій Кривонос. ДП “Антонов” було заявлено на виставці новими середніми військово-транспортними літаками Ан-178, Ан-188 та програмою безпілотного літального апарату — перспективного напрямку, який домінує на авіаційних і військових виставках світу.

  Відкрив IDEF’19 президент Турецької республіки Реджеп Тайі Ердоган. Він особисто опікується розвитком військової промисловості, тому стенди турецьких виробників вражають масштабами та асортиментом новітніх розробок і займають половину площі експозиції в цілому.

  «Після авіаційного шоу в Анталії, яке «Антонов» влаштував минулого року, ми отримали надзвичайно позитивні відгуки і великий резонанс»,- коментує Посол України в Туреччині Андрій Сибіга.

  «Цього року підприємство також гідно представлено на престижному виставковому майданчику, і в решті решт все це має конвертуватися в конкретні проекти з нашими турецькими друзями. Ми хочемо спільно складати і виготовляти певні типи літаків марки «АН», пропонуючи нашим партнерам підхід, коли в проекті мають виграти обидві сторони. Тільки тоді ми зможемо приступати до реалізації конкретних програм. Раніше на порядку денному стояв середньомагістральний літак, зараз мова йде про військово-транспортні літаки для збройних сил, жандармерії і таке інше. Адже ринок тут величезний і наші можливості мають бути переконливими.

  Дуже приємно, що в нас вже є успішна взаємодія «АНТОНОВ» з турецькою компанією «Аселсан», виробника авіоніки. Така синергія посилює нашу присутність та підвищує якість продукції. Ми держави, які в цій співпраці доповнюють одна одну».

  Другий день роботи виставки розпочався з важливого візиту на стенд українських підприємств Ізмаїла Деміра, Президент Державного агентства з питань оборони Турецької республіки – установи, яка визначає напрямки розвитку військово-промислового комплексу. Зі слів пана Посла, цей візит є свідченням великої уваги до розвитку партнерства з Україною та важливості реалізації проектів, які стоять на порядку денному.

  На запрошення турецької сторони, українська делегація відвідала підприємство Байкар Макина з метою ознайомлення з умовами проектування та серійного виробництва безпілотних літальних комплексів, в тому числі відомого в Україні Байрактара. Турецька сторона представила до уваги української делегації макет нового безпілотного літального апарату. Спеціалісти ДП «АНТОНОВ» запропонували співпрацю за цією програмою в напрямках аеродинаміки, міцності та конструкції самого планера.


  Про допомогу проекту

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here