9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 20 Січня, 2022

ДП “Антонов” модернізує чотири літаки Ан-26 для Збройних сил України за новим проектом

Капітальний ремонт чотирьох літаків Ан-26 проводять у межах спільного проекту Міністерства оборони, ДП «АНТОНОВ» і Заводу 410 ЦА.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Урядовий кур’єр.

ДП «АНТОНОВ» забезпечує модернізацію літаків Ан-26 їх та випробовування. Проект розпочато в лютому цього року. Вже готовий один літак.

«Цехи виробництва ДП «АНТОНОВ» дообладнують машини Повітряних сил комплектом бортового радіоелектронного обладнання (БРЕО). За розробленою конструкторським бюро документацією виготовлено понад тисячу позицій деталей та складальних одиниць, встановлених на літаках. У вересні модернізовані машини буде здано замовникові», — повідомив «УК» начальник агрегатно-складального виробництва Андрій Сідельников.

За угодою, чотири цехи виробництва встановили на двох літаках Ан-26 обладнання для захисту від ракетного ураження. Літаки з новими протиракетними системами найближчим часом проходитимуть державні випробування.

З 2014 року в Україні від ураження зенітними засобами було знищено один літак Ан-26 та один Ан-30. Встановлення нової системи істотно підвищить безпеку польотів. Також машини буде дообладнано системами попередження наближення землі та зіткнень літаків, навігації, посадки й вимірювання висоти, дальності. Завдяки цьому вони набувають нової якості, тож льотчики ними задоволені.

Літакам Ан-26, які модернізує «АНТОНОВ», 35—40 років. І це не межа. Ще працюють крилаті машини, яким майже 55, а фахівці літакобудівного підприємства трудяться над подовженням служби літака Ан-24 до 60 років.

Ан-26 — економічний літак, який за період експлуатації доведено до високого ступеня надійності (за умови своєчасного виконання всіх видів технічного обслуговування). На сьогодні таких літаків до двох тисяч. Тепер серед них будуть чотири, оновлені сучасними системами, які справно служитимуть у Повітряних силах України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають