9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

ДП «Дослідно-проектний центр кораблебудування» отримало контракт на ремонт та модернізацію фрегата «Гетьман Сагайдачний»

Наприкінці 2021 року Державне підприємство «Дослідно-проектний центр кораблебудування» уклало з Міністерством оборони України державний контракт на проведення комплексу ремонтно-модернізаційних робіт на флагмані ВМС України фрегаті «Гетьман Сагайдачний».

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення державного концерну “Укроборонпром”.

Згідно з держконтрактом роботи проходитимуть у кілька етапів: від загальної оцінки технічного стану корабля до безпосереднього його ремонту та модернізації.

«Роботи подібного обсягу та складності для кораблів такого класу не виконувало жодне підприємство за весь період незалежності України. Саме тому для успішної реалізації проєкту Дослідно-проектний центр кораблебудування кооперується з іншими українськими підприємствами – лідерами оборонно-промислового комплексу та суднобудування країни», – відзначив директор-генеральний конструктор ДП «Дослідно-проектний центр кораблебудування» Вадим Борисов.

До проєкту залучать Державне підприємство «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря»-«Машпроект» та Державне підприємство «Миколаївський суднобудівний завод», що входять до складу Укроборонпрому.

Також будуть залучені Суднобудівельно-судноремонтний завод «Нібулон» та інші підприємства.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають