9.5 C
Alba Iulia
Середа, 27 Вересня, 2023

Доопрацьована версія бронеавтомобіля «Варта» завершує державні випробування

Бронеавтомобіль «Варта» завершує державні випробування – таку інформацію повідомив Директор компанії «Українська бронетехніка» Олександр Кузьма в інтерв’ю для Сергія Камінського.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

У відео оприлюдненому 12 січня 2020 року Олександр Кузьма розповів, що державні випробування будуть завершені до кінця цього місяця.

Відповідно далі за процедурою бронеавтомобіль «Варта» Наказом Міністра оборони України приймається на озброєння Збройних Сил України.

“«Варта» у нас вже цього місяця закінчує державні випробування, і в січні вже буде поставлена, окрім всіх випробувань, які вона пройшла у підконтрольній експлуатації в зоні бойових дій”, – сказав Олександр Кузьма

В ході експлуатації машина «Варта» постійно доопрацьовувалась і зараз за словами директора компанії «Українська бронетехніка» це вже десята версія бронеавтомобіля.

Вперше цю бойову машину було представлено наприкінці 2015-го року. З того часу вона постачається на озброєння Національної Гвардії України, підрозділів МВС, а близько року тому почались їх поставки і до Збройних Сил України.

Бронеавтомобіль «Варта» перших версій можна відрізнити по характерній передній частині машини, у такій версій вона закуповувалась для підрозділів «Корд» Національної поліції:

варта корд нгу

Згодом машина отримала новий двигун дизельний Weichai Power, замість марки «ЯМЗ» російського виробництва, змін зазнала і передня частина бронеавтомобіля – вона отримала суцільний зварний броньований капот:

КВП "Українська бронетехніка" представило восьму модифікацію бронеавтомобіля "Варта" (відео)

У такій версії машину постачали до частин Національної Гвардії України та у Збройні Сили України. В ході експлуатації було виявлено проблему з фіксацією капота та зламу кріплення оптики, тому її вдосконалили розділивши передню частину машину на нерухому та відкидну (капот):

blank
Бронеавтомобіль «Варта» однієї з останніх генерацій Фото з відкритих джерел

Окрім візуальних змін в машині модернізовувались й інші системи – кондиціювання, управління, захисту екіпажу та інші.

Державні випробування, які зараз завершує бронеавтомобіль «Варта», бронетехніки включають проходження бродів, їзда по бездоріжжі, зручність десантування та інше.

Загалом це понад 200 випробувань за різними параметрами по понад 50 методикам.

Останні новини:

Зараз читають