9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 25 Січня, 2022

До ВМС України передадуть аварійно-рятувальне судно

До складу ВМС України передадуть аварійно-рятувальне судно “Олександр Охріменко”, з якого Солом’янський райсуд Києва зняв арешт.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Думську“.

Судно належить Адміністрації морпортів України, які планують передати його Військово-морським силам ЗСУ. Вже в січні 2019 року «Олександр Охрименко» може перейде в Одесу, де буде служити плавбазою для водолазів ВМСУ.

Судно знаходилося під арештом в рамках кримінального провадження, яке було відкрито за фактом розкрадання грошей на його ремонт. Досудовим слідством було встановлено, що чиновники АМПУ не перерахували частину коштів, призначених для ремонту “Олександра Охрименка”, тож господарський суд за позовом підрядника наклав арешт на судно. Відтепер цей арешт знятий, а судно повернуто власнику.

«Олександра Охріменка» побудували на сінгапурської судноверфі у 1987-му році. На той момент це був найсучасніший рятувальний буксир, здатний діяти у відкритому океані. Довжина «Олександра Охріменка» – 61 м, ширина – 14 м, осадка – близько 4 метрів. Повна водотоннажність – 2260 тонн. Енергетична установка – два дизелі по 1300 кВт. Судно має найсучасніше водолазе обладнання.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають