9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 23 Квітня, 2021

До України прибула делегація з Іраку для розблокування співпраці у військових закупівлях

 • До України прибула делегація з Іраку на чолі з міністром оборони цієї країни генерал-лейтенантом Джума Інад Саадун Аль-Джубурі.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  В Міноборони України відбулася офіційна церемонія зустрічі делегації Міністерства оборони Республіки Ірак.

  У період з 2 по 6 вересня 2020 року, на запрошення Міністра оборони Андрія Тарана, в Україні з офіційним візитом перебуває Міністр оборони Республіки Ірак генерал-лейтенант Джума Інад Саадун Аль-Джубурі.

  Зустріч делегації з Іраку Фото: Міністерство оборони України

  Іноземну делегацію, за дорученням Міністра оборони України, котрий зараз перебуває на Луганщині, зустрів заступник Міністра оборони Олександр Миронюк.

  Почесна варта Збройних Сил України Фото: Міністерство оборони України

  Під час офіційної церемонії, у виконанні військового оркестру пролунали Державні Гімни обох держав. Генерал-лейтенант Джума Інад Саадун Аль-Джубурі привітав особовий склад роти Почесної варти Збройних Сил України. Після цього військовослужбовці роти пройшли перед делегаціями України та Республіки Ірак урочистим маршем.

  У зв’язку з підготовкою та безпосереднім візитом в Україну Іракських військових, наша держава має шанс розморозити «іракський контракт» на постачання озброєнь та військової техніки, у тому числі — авіаційної.

  Передувало цій події виступ прем’єр-міністра Іраку, у якому він привселюдно заявив про готовність співпрацювати з Україною в оборонній сфері та поклав відповідальність за цей напрям на міністра оборони.

  Офіційно буде підписано меморандум про співпрацю між оборонними відомствами двох країн, але головне – це питання постачання зброї з України до Іраку.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Розпочались випробування нової моделі трамвая “Татра-Юг” (фото)

  У вівторок, 20 квітня, відбувся перший виїзд на експлуатаційні випробування нового трамваю заводу Татра-Юг модифікації К-1Т306, що...

  Для виробництва нової станції «Кольчуга» необхідно від 9 до 12 місяців

  Цикл виробництва нової автоматизовані станції радіотехнічної розвідки «Кольчуга» складає від 9 до 12 місяців.Про це в інтерв’ю для...

  Вінницьке підприємство встановлюватиме на радянську автотехніку німецькі мотори

  У Вінниці на радянську автотехніку встановлюватимуть мотори з Німеччини, цю роботу проводитиме ДП «45 експериментальний механічний завод».Передає Національний Промисловий...

  Українська система управління озброєнням гелікоптерів пішла на експорт

  Приватне підприємство «Рамзай» повністю освоїло та розпочало випуск систем управління зброєю бойового гелікоптера. Наразі вже виконано перші експортні контракти для вітчизняної системи.

  Запущено новий маршрут доставлення українського металу в Європу річковим транспортом

  В Ізмаїльському морському порту вперше розвантажили баржу місткістю понад 5 тисяч тонн. Крім того, для транспортування вантажу в порт був використаний новий...

  Виробництво біткоїнів використовує порівняні з Україною обсяги споживання електроенергії

  На «майнінг» (простішими словами - виробництво) популярної криптовалюти біткоїн щорічно витрачається 121,36 терават-годин електроенергії. Таку інформацію надали дослідники Кембриджського університету.

  “Держгідрографія” оголосила тендер на страхування власних безпілотних авіаційних комплексів

  Державна установа "Держгідрографія" 19 квітня оголосила тендер на страхування майна - безпілотних авіаційних комплексів, про що повідомляється в системі електронних держзакупівель ProZorro.

  Мінінфраструктури розвиватиме річкові туристичні маршрути з Києва в Канів та Чорнобиль

  Міністерство інфраструктури вважає за необхідне розвивати туристичні маршрути на річкових шляхах країни, зокрема, маршрутів з Києва до Канева та в Чорнобиль.

  Зараз читають

  Підприємства “Укроборонпрому” збільшили виробництво на 5% у I кварталі

  Загальний обсяг виробництва товарів, виконання робіт та надання послуг підприємств державного концерну "Укроборонпром" у першому кварталі поточного...

  Три українські АЕС освоїли виробництво медичного кисню для лікарень

  Енергоатом готовий щодоби безоплатно постачати 5 тисяч літрів медичного кисню до лікарень Запорізької, Рівненської та Хмельницької областей.

  Українська керамічна броня виходить на державні випробування

  З 2018 року фахівці ДП "СЗТФ "Прогрес" разом з київськими науковцями працюють над реалізацією досить цікавого проєкту...

  НВО «Практика» розробляє новий бронеавтомобіль «Козак-7 (відео)

  Науково-виробниче об'єднання «Практика» веде процес розробки та виготовлення нової багатофункціональної швидкої броньованої платформи «Козак-7».