9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Грудня, 2021

До України прибула делегація з Іраку для розблокування співпраці у військових закупівлях

До України прибула делегація з Іраку на чолі з міністром оборони цієї країни генерал-лейтенантом Джума Інад Саадун Аль-Джубурі.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

В Міноборони України відбулася офіційна церемонія зустрічі делегації Міністерства оборони Республіки Ірак.

У період з 2 по 6 вересня 2020 року, на запрошення Міністра оборони Андрія Тарана, в Україні з офіційним візитом перебуває Міністр оборони Республіки Ірак генерал-лейтенант Джума Інад Саадун Аль-Джубурі.

blank
Зустріч делегації з Іраку Фото: Міністерство оборони України

Іноземну делегацію, за дорученням Міністра оборони України, котрий зараз перебуває на Луганщині, зустрів заступник Міністра оборони Олександр Миронюк.

blank
Почесна варта Збройних Сил України Фото: Міністерство оборони України

Під час офіційної церемонії, у виконанні військового оркестру пролунали Державні Гімни обох держав. Генерал-лейтенант Джума Інад Саадун Аль-Джубурі привітав особовий склад роти Почесної варти Збройних Сил України. Після цього військовослужбовці роти пройшли перед делегаціями України та Республіки Ірак урочистим маршем.

У зв’язку з підготовкою та безпосереднім візитом в Україну Іракських військових, наша держава має шанс розморозити «іракський контракт» на постачання озброєнь та військової техніки, у тому числі — авіаційної.

Передувало цій події виступ прем’єр-міністра Іраку, у якому він привселюдно заявив про готовність співпрацювати з Україною в оборонній сфері та поклав відповідальність за цей напрям на міністра оборони.

Офіційно буде підписано меморандум про співпрацю між оборонними відомствами двох країн, але головне – це питання постачання зброї з України до Іраку.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають