9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 16 Травня, 2022

До України прибула партія БМП-1 з Чехії

Словацькі журналісти оприлюднили відео і фото автоколони з бойовими машинами БМП-1 на причепах з українськими номерами, яка прослідувала Словаччиною з Чехії до України.

Передає Національний Промисловий портал з посланням на Ukrainian Military Pages.

Повідомляється, що у колонні перевозилось не менше десяти бойових машин, які перебували у гарному технічному стані, тому що були попередньо реконструйовані.

БМП-1 для Збройних Сил України

В мережі вже декілька діб "гуляє" відео про прибуття до України чергової парті бойових машин БМП-1 для Збройних Сил України, тому вже нічого секретного тут немає та публікуємо в нас на сторінці.Вперше інформація про закупівлю БМП-1 була озвучена на початку січня 2018 року, про що ми повідомляли: https://goo.gl/LFdFqeПідзніше на цю техніку переозброїлись підрозділ 81 бригади ДШВ (детальніше: https://goo.gl/upHE2o), 14-ї механізованої бригади (більше тут: https://goo.gl/fk9oQh) та ряду інших військових частин Збройних Сил України. Вся ця техніка не використовувалась та перебувала на зберіганні, а після повного технічного обслуговавання (тут фото: https://goo.gl/5jPuq2) була реалізована для потреб України, що значно збільшило бойові можливості нашої армії.Про бойові характеристики БМП-1 можна ознайомитись в нас на сайті: https://mil.in.ua/1-3/

Опубліковано MIL.IN.UA Субота, 8 грудня 2018 р.

Нагадаємо, що це не перша партія БМП-1, які Україна отримує з-за кордону останнім часом. Зокрема навесні українські армійські бригади отримали бойові машини піхоти БМП-1АК, що були придбані у польської компанії Wtorplast.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають