9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 1 Грудня, 2022

До програми «Укроборонпрому» з імпортозаміщення підключилися понад 350 підприємств

blankНа сьогоднішній день в рамках реформування оборонно-промислового комплексу України відповідно до розширення кооперації державного концерну «Укроборонпром» з приватними підприємствами за програмою імпортозаміщення до співпраці залучено понад 350 підприємств малого та середнього бізнесу, – повідомили на держпідприємстві. Пише Hubs.

У концерні також нагадали, що за результатами останніх двох років «Укроборонпром» виконав 100% державного оборонного замовлення.

Також, відповідно до планів підприємства, продовжиться робота щодо підвищення ключових показників ефективності діяльності топ-менеджменту компаній, що входять в структуру держконцерну.

«За результатами перших моніторингових оцінок, визначили ротацію керівництва 14 підприємств, це близько 25% від ключових підприємств, серед них – ДП« Житомирський бронетанковий завод », ДП« Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. А.А. Морозова », ДП« КБ «Артилерійське озброєння», КП «Науково-виробничий комплекс «Іскра» та інші», – відзначили в «Укроборонпромі».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають