9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

До Одеси прибули чергові два новозбудовані для українських ВМС малі броньовані артилерійські катери “Гюрза-М”

Ще два новозбудовані для ВМС ЗС України малі броньовані артилерійські катери прибули до Одеси.

Як планується, після проведення державних випробувань їх буде включено до складу флоту. Таким чином, вже ближчим часом ВМС ЗС України у своєму бойовому складі нараховуватимуть 6 таких катерів. Передає Національний Промисловий Портал.

Надходження нових катерів – це реальний крок на шляху розбудови і відновлення бойового потенціалу флоту, – про це заявив командувач ВМС ЗС України віце-адмірал Ігор Воронченко в інтерв’ю представникам військових ЗМІ після відвідування новоприбулих бойових одиниць. – Ми маємо відповідні завдання щодо розбудови інфраструктури базування флоту, у тому числі на Азовському морі, формуванню відповідних тактичних груп з метою забезпечення захисту морського узбережжя, що є одним із завдань ВМС, – додав він.

Як наголосив віце-адмірал Ігор Воронченко, на трьох катерах командирами є лейтенанти – цьогорічні випускники. За його словами, молоді офіцери під час плавання продемонстрували належні теоретичні знання і навички, набули цінного досвіду.

Зі свого боку, як представник підприємства-виробника, відповідальний здавальник 3-6 корпусів катерів Леонід Бабак висловив задоволення рівнем співпраці з військовими моряками, високо оцінив професійні якості новопризначених командирів катерів.

Ми задоволені тим, що “Кузня на Рибальському” поставляє продукцію у встановлені терміни, швидко реагує і враховує зауваження, які виникають в ході випробувань, – додав командувач вітчизняного флоту.

Як також повідомив керівник виду Збройних Сил України, наразі для потреб флоту будуються й катери іншого типу, крім того, завершується технічне проектування ракетного катеру, після чого планується перейти до його будівництва.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають