9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Листопада, 2023

До Національної асоціації підприємств оборонної промисловості України приєдналася Altair Technologies

До складу Національної асоціації підприємств оборонної промисловості України приєднався новий учасник – ТОВ «Альтаір Груп».

Про це передає Промисловий Портал з посиланням на повідомлення асоціації.

Це науково-виробнича компанія з власним конструкторським бюро та висококваліфікованими інженерними службами.

Altair Technology розробляє, виробляє та обслуговує розвідувальні та бойові безпілотні системи, а також засоби боротьби з ними. Компанія має науково-виробничу базу в Україні та ОАЕ.

«Технічні розробки Altair Technology мають багаторічний позитивний досвід використання в реальних бойових умовах, а інженери конструкторського бюро компанії – завжди на піку сучасних технологій і тенденцій розвитку оборонно-наступальних стратегій», – розповідають у асоціації.

Кожна модель компанії має низьку радіолокаційну сигнатуру та високий ступінь захисту від електронної протидії потенційного противника. Ідеологією інженерів Altair Technology називають швидке розгортання, високу масштабованість, низьку видимість і безкомпромісну ефективність.

Національна асоціація підприємств оборонної промисловості України – неприбуткова громадська організація, яка об’єднує територіальні та галузеві організації роботодавців оборонної промисловості. До неї входять такі відомі компанії як «Українська бронетехніка»(бронеавтомобілі «Новатор» та «Варта»), «Укрспецсистемс»(БПЛА «Shark»), «Краматорський завод важкого верстатобудування»(САУ «Богдана») та ще 39 підприємств.

Останні новини:

Зараз читають