9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

Фото: До кінця року Збройні Сили України отримають 4 гелікоптери Мі-2МСБ

«Вінницький авіаційний завод» активно працює над виконанням замовлення Міністерства оборони України з поставки модернізованих гелікоптерів Мі-2МСБ.

Так, завдяки державному замовленню «Вінницький авіаційний завод» проводить роботи з ремонту та подальшої модернізації гелікоптерів Мі-2 до рівня Мі-2МСБ.

«Вертольоти, над якими ми працювали раніше, використовували для несення служби в МО України. Вже через місяць плануємо підняти у повітря ще чотири судна, які отримують Збройні Сили України. Це модернізовані, зовсім нові наші Українські вертольоти Мі-2МСБ.» – зазначив у своєму інтерв’ю виданню Вінниця.info директор підприємства Микола Трикозюк.

У інтерв’ю був описаний процес відновлення гелікоптерів на підприємстві:

«Спочатку вертоліт потрапляє до цеху розборки. Там його повністю розбирають, залишаючи тільки каркас. Здебільшого він також потребує часткової заміни металу, бо довго стояв і просто «гнив» у експлуатантів. Знімаємо фарбу, проводимо повний спектр дефектації.Потім технікою займаються у ремонтних цехах. Там її ремонтують і модернізують за всіма вимогами та стандартами», – говорить посадовець.

Над «реанімацією» вертольота працює весь колектив заводу. Запчастини використовують, як правило, вітчизняні. Найдорожчі елементи – двигун та обладнання, виготовляють їх у Запоріжжі на «Мотор Січ»

Після проведення всіх зазначених процедур, гелікоптер відправляється в малярну камеру де на нього чекає нанесення фарби при спеціальних температурах.

У самому кінці усіх робіт, гелікоптер тестується на літній станціі, де його тестують дві групи льотчиків та авіа спеціалістів.

Також з інтерв’ю стало відомо, що підприємство проводить модернізацію та ремонт гелікоптерів для багатьох країн Європи, одною з яких є Румунія.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають