9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 3 Жовтня, 2023

До кінця року в Україні почнуть будувати патронний завод

“Найближчим часом на потужностях одного з приватних підприємств буде закладатися патронний завод, на якому вироблятимуть патрони калібру від 5,45 до 14,5 мм”, – про це в інтерв’ю Delo.UA повідомив заступник міністра економрозвитку і торгівлі Юрій Бровченко.

На заводі будуть виготовлятися патрони як натівських калібрів так і вітчізняних. Для виготовлення різних калібрів патронів потрібно лише змінити обладнання, що штампує гільзи. Це дозволяє одному верстату виробляти гільзи всіх калібрів.

Планується, що випуск патронів на цьому заводі почнеться через рік.

Спочатку патрони будуть на 60-70% складатися з імпортних матеріалів: постачальники обладнання хотіли, щоб перші партії проводилися на їхніх матеріалах. Але потім відбудеться заміщення на вітчизняні компоненти і сировину.

Найбільш вірогідними компаніями, що можуть прийняти участь у виготовленні патронів можуть бути корпорація «Таско» та британська компанія Stiletto Ltd. Раніше компанія Stiletto Systems та канадська компанія MAGNUM повідомляли про те, що готові приймати участь у створенні заводу з виробництва боєприпасів калібру від 100 до 152мм, та забезпечити потужність виробництва у 100 мільйонів патронів на рік.

Варто зазначити, що розвиток галузі патронно та снарядобудування стало можливим через направлення 1.4 мільярдів конфіскованих коштів у сім’ї Януковича. Це стане початком відновлення обороноздатності країни.

Останні новини:

Зараз читають