9.5 C
Alba Iulia
Середа, 17 Серпня, 2022

До кінця 2020 року буде завершено будівництво полігону для випробувань ракет та комплексів ППО

До кінця 2020-го на півдні Херсонщини закінчиться будівництво сучасного державного випробувального полігону, придатного для стрільб з усієї наявної номенклатури озброєння Сухопутних військ, Повітряних Сил та ВМС, а також випробування перспективної зброї великої дальності враження.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Утілювати проєкт розпочали наприкінці минулого року: розробили концепцію, підготували проєктну документацію, провели низку тендерів, підписали договори з підрядниками. Створенням полігону займаються провідні фахівці Повітряних Сил ЗСУ.

Натепер уже побудовано низку об’єктів інфраструктури, зокрема пункт управління. Завершуються роботи й з оснащення робочих місць управління авіацією й ведення протиповітряного бою сучасними технічними засобами, які є на озброєнні українського війська. Встановлено і модуль навчального корпусу, обладнано ґрунтову злітно-посадкову смугу.

blank

У Командуванні Повітряних Сил запевняють: будівництво триває відповідно до графіка, а фінансування – ритмічне. Повної готовності полігон планово набуде до кінця наступного року.

«До кінця 2019-го маємо звести та обладнати низку об’єктів інфраструктури Державного випробувального полігону «Ягорлик», – розповів заступник командувача Повітряних Сил ЗС України з бойової підготовки генерал-лейтенант Павло Зуєв.

ЗРК стрільба С-300 С-125 ППО

«Зокрема плануємо завершити спорудження сонячної електростанції, артезіанської свердловини, обладнати навчальні класи мультимедійними й інтерактивними засобами», – додав він.

Водночас з будівництвом триває процес укомплектування особовим складом. Уже призначено керівництво полігону, яке займається відбором кандидатів і формуванням підрозділів відповідно до затвердженого штату.

ЗРК стрільба С-300 ППО

Державний випробувальний полігон «Ягорлик» будують з використанням найкращих технологій енергоефективності та автономності. Він матиме власну електростанцію, що генеруватиме електроенергію за допомогою сонця та вітру й артезіанські свердловини. Його оснастять сучасними вимірювально-обчислювальними комплексами.

Відповідно до проєкту, його інфраструктуру утворюватимуть казарми покращеного планування на дві з половиною сотні осіб, гуртожиток на 100 місць, навчальний корпус, лазні, їдальні, автостоянки, пункт управління, штаб полігону і КПП. Передбачене і зведення технічно-складської зони з продовольчими та промисловими складами, пожежним депо, навісами для вантажної автотехніки, а також два вертолітні майданчики.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають