9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

Для Збройних сил модернізують станцію радіотехнічної розвідки «Кольчуга»

В інтересах Збройних Сил України оновлять мобільну автоматизовану станцію радіотехнічної розвідки «Кольчуга».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на видання «Оборонно-промисловий кур’єр».

Науково-виробничий комплекс СКБ «Таргет» отримав замовлення від Міністерства оборони України на проведення ремонту та модернізації комплексу пасивної радіоелектронної розвідки «Кольчуга» ЗСУ.

Про замовлення на модернізацію станції в інтерв’ю повідомив заступник директора НВК СКБ «Таргет» Віталій Яковлев.

За його словами, йдеться про те, щоб суттєво підвищити характеристики станції радіоелектронної пасивної розвідки.

Комплекс радіотехнічної розвідки “Кольчуг-КЕ”

Заступник директора СКБ «Таргет» зазначив, що в майбутньому не виключено ще додаткові контракти від Міноборони, але для цього підприємству потрібно розширити виробництво, зокрема знайти додаткові приміщення для такої роботи.

Про станцію «Кольчуга»

«Кольчуга» — українська автоматизована станція радіотехнічної розвідки, яка працю за принципом пасивного радара. Через відсутність активних випромінювань, «Кольчуга» не може бути виявлена засобами радіоелектронної розвідки противника.

Мобільна станція базується на двох шасі підвищеної прохідності КрАЗ-260. Комплекс радіотехнічної розвідки у складі 3-х станцій дозволяє визначати координати цілей (наземних та надводних) і маршрути їх пересування на дальності до 600 км в глибину (для повітряних цілей на висоті 10 тис. м. – 800 км) і до 150 км по фронту.

Вперше широкому загалу «Кольчугу-М» була представлена у 2000 році на виставці «Sofex-2000» в Йорданії.

Нагадаємо, що у травні 2020-го року Державне підприємство «Укроборонсервіс», що входить до складу «Укроборонпрому», презентувало комплекс радіотехнічної розвідки «Кольчуга-КЕ», відновлений після тривалого простою.

Це засвідчило, що оборонно-промисловий комплекс на підконтрольній території здатен обслуговувати та модернізовувати комплекси, що виготовлялись донецьким підприємством «Топаз».

Тоді у ДК «Укроборонпром» заявляли, що готові відновити виробництво сучасних РТР типу «Кольчуга» на потужностях своїх підприємств. Проте виробництво так і не було налагоджено.

Останні новини:

Зараз читають