9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 9 Серпня, 2022

Для Збройних сил закуповували польські бронетранспортери “Oncilla” замість “Дозорів”

В оприлюдненому у сюжеті “Де нова українська техніка для армії?”, проєкту “Донбасс Реалии” Радіо Свобода, на запит журналістів була оприлюднена інформація про закупівлю Міністерством оборони польських бронетранспортерів “Oncilla”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

В документі йдеться про закупівлю впродовж 2018 та 2019-х років в рамках державного оборонного замовлення.

Скріншот документу з оригінального відео:

blank

Цитата з відповіді Міністерства оборони щодо польських бронетранспортерів:

“Міністерством оборони України відповідно до державного оборонного замовлення на 2018 та 2019 роки здійснюється закупівля Польських бронетранспортерів 4×4 “ONCILLA” (аналог ТБКМ “Дозор-Б”)” – йдеться у документі

Про дати поставок, а також їх кількість у документі не розголошується.

У 2016-у році з’явилась інформація від Сергія Згурця, що польський варіант проходить випробування в Україні. В сюжеті Донбасс Реалии він також назвав і недоліки вітчизняного “Дозор-Б” за якими у Міністерстві оборони звернули увагу на польський аналог, що їх позбувся.

“Загалом їх близько семи, вони стосувалися температури у відділені десанту, яка була вище ніж потрібно. Вони стосувалися шумів, які перевищували допустимий рівень. Вони стосувалися певним чином перевищення маси, яка була визначена за технічним завданням”, – розказав директор інформаційної консалтингової компанії Defence Express

blank
Фото: Андрій Кульчицький

Наприкінці травня повідомлялося, що у соціальній мережі Facebook Андрій Кульчицький опублікував знімок бойової машини з колісною формулою 4х4 під час випробувань, який за рядом ознак схожий на польський бронетранспортер “ONCILLA”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають