9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 16 Серпня, 2022

Для Збройних сил модернізують танкоремонтні майстерні

У Чернігівській області спеціалісти Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, проводять випробування української модернізації танкоремонтної майстерні ТРМ-80.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Основними напрямками покращення стали економія палива та заміна на сучасні зразки робочого обладнання.

Базою для ТРМ-80 є автомобіль ЗІЛ-131, «рідний» бензиновий двигун якого витрачав 50 літрів на 100 кілометрів. Його змінили на дизельний двигун білоруського виробництва Д245.9 з витратою до 32 літрів/100 км.

Ще одним пунктом економії пального є встановлення окремого дизельного генератора EP-R133TDE потужністю 10 кВт бельгійського виробництва.

“У старої моделі автономне живлення електроенергією здійснювалось від базового двигуна АБШ через коробку відбору потужності КОМ-1. Очікувана економія витрат пального у 2 рази”, — розповів начальник науково-дослідної лабораторії ДНДІ ВС ОВТ Геннадій Нікіфоров.

blank
Новий генератор бельгійського виробництва у модернізованій танкоремонтній майстерні ТРМ-80 Фото: Міністерство оборони України

Також було замінено зварювальні трансформаторні установки на сучасні інверторні Ergus E400 DCi, чи MET400DCi та “Патон” АДИ-200РАС.

“Окрім того, відбулась заміна ручного електрифікованого інструменту (ручні дрилі, електроточила тощо) на сучасні, провідних світових виробників електроінструменту”, — додав військовий науковець.

blank
Новий зварювальний апарат у модернізованій танкоремонтній майстерні ТРМ-80 Фото: Міністерство оборони України

В перспективі промисловість планує не тільки модернізувати існуючі зразки техніки, але й створювати нові, на базі автомобілів українського виробництва.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають