9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Червня, 2022

Для Збройні сили України замовили десяток броньованих гусеничних тягачів БТС-4

В інтересах Збройних Сил України замовлено десяток модернізованих броньованих гусеничних тягачів БТС-4.

Про це розказали у сюжеті Факти ICTV, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Минулого року модернізований на ДП «Львівський бронетанковий завод» БТС-4 пройшов всі необхідні випробування.

Модернізація проводилась використовуючи досвід розробки та виробництва броньованої ремонтно-евакуаційної машини (БРЕМ) «Лев» та «Зубр».

blank

Роботи над цією технікою на ДП «Львівський бронетанковий завод» здійснювали в ініціативному порядку та за обігові кошти підприємства.

Створення машин стало можливим завдяки переходу заводу до самостійного виготовлення основних компонентів тягачів та ремонтно-евакуаційних машин, серед яких і виготовлення стріли для крану:

blank
Стріла крану для встановлення на БРЕМ «Лев» та БТС-4ЛБТЗ Фото: Facebook/Олег Уруський

Модернізований БТС-4 оснастили краном, з підйомною вагою у 12 тонн, тяговою лебідкою із тросом робочою довжиною у 200 метрів та максимальною силою буксирування до 100 тонн, бульдозерне обладнання, електрозварювальним апаратом тощо. Збільшився і запас ходу внаслідок встановлення додаткових паливних баків.

Крім того, заводчани встановили двигун потужністю 580 к/с, що надає можливість 38-тонній машині розвивати максимальну швидкість руху не менше 40 км/год. Екіпаж машини складається з 3 осіб.

blank
Броньований гусеничний тягач БТС-4 після модернізації Фото: ДК «Укроборонпром»

Така комплектація машини дає екіпажу можливість виконувати повний перелік робіт з поточного та середнього ремонту бронетехніки в польових умовах з можливістю демонтажу з бронетехніки башт, двигунів, коробок передач, елементів трансмісії.

До встановлення додаткового обладнання можливість здійснювати демонтажні роботи за допомогою БТС-4 не була можливою та гусеничний тягач призначався тільки для евакуації бронетехніки з поля бою.

blank

Державне підприємство «Львівський бронетанковий завод» здійснює ремонт та модернізацію різних типів броньованої техніки – це і танки Т-54/55, Т-65, Т-72, бойових машин піхоти, окремих комплектуючих, а також машин створених на їх базі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають