9.5 C
Alba Iulia
Середа, 20 Жовтня, 2021

Для виробництва нової станції «Кольчуга» необхідно від 9 до 12 місяців

 • Цикл виробництва нової автоматизовані станції радіотехнічної розвідки «Кольчуга» складає від 9 до 12 місяців.

  Про це в інтерв’ю для ОПК розказав директор Науково-виробничого комплексу СКБ «Таргет» Віталій Яковлев, передає Національний Промисловий Портал.

  Підприємство очікує до кінця року отримати замовлення від Міністерства оборони України.

  Директор НВК СКБ «Таргет» підтвердив роботи з модернізації вже готових комплексів в інтересах Азербайджану, про що повідомлялося у серпні 2020 року.

  Як відомо, Азербайджан отримав автоматизовані станції радіотехнічної розвідки відповідно до угоди підписаної у 2012 році.

  Скільки саме комплексів отримав Азербайджан наразі не відомо, адже у 2014-у році, коли контракт ще не був завершений, бойовики російсько-терористичних військ захопили підприємство «Топаз», виробник станцій «Кольчуга» та комплексів РЕБ типу «Мандат».

  Також їм вдалось захопити певну кількість спецтехніки та надалі її було перевезено до Росії, про що у свій час писав Дмитро Тимчук.

  Згодом вже у 2015-у році в інтерв’ю для Главком директор заводу «Топаз» розказав, що всі системи типу «Кольчуга» вдалось вивезти з захопленого міста спочатку в аеропорт, а згодом літаком у Бориспіль. Проте новий комплекс радіоелектронної боротьби «Мандат», що складався з семи машин окупантам вдалось захопити.

  Директор Науково-виробничого комплексу СКБ «Таргет» Віталій Яковлев розказав, що на власній виробничій ділянці в Києві підприємство виготовляє високотехнологічні деталі.

  «Не відмовились би від надання приміщення для кінцевої збірки «Кольчуги» не по частинам, як зараз, а відразу всього комплексу», – прокоментував технічні аспекти директор підприємства.

  Комплекс радіотехнічної розвідки “Кольчуга-КЕ”

  Віталій Яковлев також додав, що стимулювання виробництва унікальних комплексів з боку держави було б логічно надати пільги на оподаткування на період відсічі російської агресії.

  Що ж до розв’язання складних виробничих питань – можливість фінансування підготовки виробничої лінії в рамках ДОЗ, як то відбувається з підприємствами державного сектора.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Президент підписав закон про спрямування додаткових коштів на армію

  Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на...

  ​Нібулон сплатив понад 540 мільйонів гривень податків з початку року

  За три квартали 2021 року "Нібулон" направив 541,03 мільйонів гривень податків і зборів до бюджетів різних рівнів.Передає Національний Промисловий...

  Український «Руслан» доставить на Гуам гелікоптер ВМС Німеччини

  На Маріанський острів Гуам український літак Ан-124-100 «Руслан» доставить вертоліт «Sea Lynx» військових Німеччини.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  На підприємстві у Новомосковську відкрили новий соєпереробний цех

  У Новомосковську на Дніпропетровщині відкрили новий соєпереробний цех, розташований на заводі з виробництва кормів "АГРО КОМ".Передає Національний Промисловий Портал з...

  На розвиток та розбудову українського флоту витратять 1,3 мільярда фунтів британського кредиту

  Половина коштів з кредитних 2,5 мільярдів фунтів стерлінгів (2,7 млрд дол.), які Велика Британія надає Україні, піде на посилення українського флоту.

  Аудит ЄС підтвердив дієвість системи державного контролю якості молочних продуктів

  Єврокомісія завершила аудит офіційного контролю над виробництвом та сертифікацією молока та молочних продуктів з України, які призначені для експорту до Європейського Союзу.

  У Миколаєві побудують нову дорогу до морського порту

  У Миколаєві розробляється проєкт будівництва дороги в Миколаївський морський порт, яка пройде під Широкобальським мостом.Про це повідомив міський...

  Витрати на виробництво сільгосппродукції в Україні збільшились на третину

  У січні-серпні 2021 року витрати на виробництво сільськогосподарської продукції в Україні виросли на 35,6%, у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року (у...

  Зараз читають

  Wizz Air базуватиме в Україні 11 літаків

  Угорський авіаперевізник Wizz Air має намір базувати в Україні 11 літаків.Про це повідомив...

  Україна збільшила експорт високоолеїнової соняшникової олії в Китай

  У 2020/21 маркетинговому році Україна експортувала в Китай 86 тис. тонн (+14% до показника минулого року) високоолеїнової...

  Укрзалізниця оголосила тендер на проведення підводного обстеження 14 залізничних мостів

  Регіональний філіал "Придніпровська залізниця" АТ "Укрзалізниця" оголосила тендер на проведення обстеження 14 мостів і має намір залучити...

  У Києві представили українську станцію польового супутникового зв’язку

  У Києві представили станцію польового супутникового зв’язку вітчизняного виробництва.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.