9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 9 Серпня, 2022

Для радіостанцій Aselsan що поставляються до Збройних сил впроваджено режим DMR

Українські військові та інженери компанії Aselsan продовжують реалізувати спільні проєкти, спрямовані на покращення систем зв’язку в Збройних Силах України. Одним з таких рішень стало запровадження турецькою компанією у власні засоби зв’язку режиму DMR (Digital Mobile Radio).

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Це здійснено за узгодженістю Міністерства оборони України та представників військових. Режим DMR забезпечує підвищений захист радіомережі від прослуховування. Також він позитивно впливатиме на переоснащення ЗСУ новими радіостанціями, оскільки забезпечує взаємодію підрозділів, оснащених радіостанціями Aselsan з тими підрозділами, що використовують засоби зв’язку Motorola.

Радіостанції Aselsan належать до сучасного сімейства засобів зв’язку, побудованих на основі технології software-defined radio (SDR), в якій базові параметри пристрою визначаються програмним забезпеченням. Гнучкий та адаптивний SDR-підхід забезпечує підтримку різних радіопротоколів. Радіостанції Aselsan мають перевірені алгоритми роботи для забезпечення стійкого зв’язку у всьому діапазоні 30-512 МГц та відповідають стандартам НАТО, що вимагають від мереж тактичного зв’язку підвищеної живучості в умовах застосування противником засобів протидії. Засоби зв’язку від турецької компанії призначені для роботи в суворих умовах та забезпечують користувачам як безперешкодний зашифрований голосовий зв’язок, так і одночасну передачу даних з використанням можливостей мережі AdHOC.

У 2017 році УКХ радіостанції від компанії Aselsan стали переможцями у порівняльних випробуваннях, які пройшли у Збройних Cилах України. Це дало поштовх до підписання нових контрактів між турецькою компанією та Міністерством оборони. Компанія Aselsan врахувала всі побажання, які висунула українська сторона, включно з готовністю організувати спільне виробництво та передачею окремих ключових технологій. Домовленості з турецькою стороною також передбачають реалізацію спільних науково-технічних проектів, які мають посилити національний потенціал для створення власного програмного забезпечення.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають