9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 7 Серпня, 2022

Для Збройних сил випробовують новий паливозаправник (фото)

Спеціалісти Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, що у Чернігові, проводять визначальні відомчі випробування українського автопаливозаправника АПЗ-8 на базі шасі Богдан-53162.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Вітчизняний автопаливозаправник АПЗ-8 має місткість у 8 кубічних метрів, що перевищує в основного наявного на озброєнні у Збройних Силах України радянського виробництва – АТМЗ-5,5 з місткістю паливного бака у 5,5 кубічних метрів.

В українському зразку встановлений двигун китайського виробництва, що має кращі характеристики по споживанню паливу, викидам в атмосферу та головне – більшим ресурсом у порівнянні з двигуном Ярославського моторного заводу.

“В цій машині шланги для заправлення пальним намотані на пружинні барабани, що мають стопорний пристрій. В АТМЗ-5,5 рукави складаються в бічні кармани – їх треба витягти, зістикувати один з одним, приєднати до цистерни. Це все час, який під час бойових дій на вагу золота. З пружинним барабаном з’єднання робиться за лічені секунди”, – розповів ТВО начальника науково-дослідної лабораторії автомобільної техніки загального призначення ДНДІ ВС ОВТ Геннадій Нікіфоров.

На етапі визначальних відомчих випробувань, військові науковці радять виробникові встановлення тахометра на місці оператора позаду цистерни, обладнання місць для кріплення зброї у кабіні, зниження загальної висоти автомобіля та ще низку різних покращень.

Після відповідних доопрацювань паливозаправник повернуть для подальших досліджень.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають