9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

ДК «Укроборонпром» представив унікальний центр для тренування пілотів (фото+відео)

НВО «Авіа» у тісному співробітництві з ДК «Укрспецекспорт», що входить до складу ДК «Укроборонпром» відкрили передовий центр для тренування пілотів та екіпажів вертольотiв Мi-8МТВ, Мі-17В5, Мi-171Ш, Мi-24.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на держконцерн«Укроборонпром».

Центр може бути використаний для підготовки пілотів Повітряних Сил та армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України, а також та інших зацікавлених силових структур

Спеціально створений комплекс увібрав у себе новітні досягнення в сфері підготовки пілотів, а його серцем став надсучасний тренажер найвищого рівня за FFS level D за міжнародною сертифікацією. Поєднання надсучасний технологій та типу вертольота робить його унікальним не тільки в Україні, а й у всьому світі. Завдяки цьому вдається зі 100% точністю передати всі аспекти реального польоту, поводження машини при різних умовах та льотних ситуаціях.

Можливості комплексу дозволяють пілотам вдосконалити свої навички, відпрацювати застосування техніки під час складних погодних умов, довести до автоматизму дії у аварійних ситуаціях, отримати навики польоту в окулярах нічного бачення, а також застосування озброєння та використання сучасних елементів захисту від засобів протиповітряної оборони противника.

Спеціально для Міноборони України вже розроблено близько 20 програм підготовки льотного складу на вертольотах «Мі», від навчання курсантів, які лише починають опановувати техніку пілотування, до відточування льотних навичок професійними пілотами з великим досвідом, – заявив Заступник генерального директора з авіабудування та виробництва ДК «Укроборонпром» Володимир Коробов.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають