9.5 C
Alba Iulia
Середа, 28 Липня, 2021

ДК “Укроборонпром” перейшов до практичної реалізації двох перспективних проектів ВТС із Казахстаном

 • У рамках міжнародної виставки озброєнь “КАDEX-2018”, яка триває в м. Астана (Республіка Казахстан) відбулася зустріч першого заступника ДК “Укроборонпром” Сергія Омельченка з Міністром оборони Республіки Казахстан Сакеном Жасузаковим. Обговорювалися питання розвитку двостороннього ВТС щодо бронетехніки, авіації, високоточних озброєнь, кораблебудування.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ДК “Укроборонпром”.

  Сторони визначили два пріоритетні напрямки співпраці. Міністр оборони Республіки Казахстан озвучив відповідні доручення про більш глибоке опрацювання озвучених напрямків.

  Сергій Омельченко зазначив, що для України є цікавим спільне виробництво певних видів техніки.

  “Казахстан – промислова країна, що динамічно розвивається. Технічні можливості, які є в Казахстані, і українські технологічні знання і напрацювання дозволяють створювати ефективні, сучасні виробничі проекти, як на території РК, так і на території України”, – підкреслив він.

  “Казахстан був і є для України стратегічним партнером в галузі ВТС. За результатами зустрічі з Міністром оборони Казахстану маємо серйозні розробки. Ми перейшли до практичної реалізації двох перспективних проектів. Конкретизувати цю інформацію наразі зарано, але вважаю, що ближчим часом і Казахстан, і Україна відчують в цій сфері серйозну комунікацію”, – підкреслив Омельченко.

  Нагадаємо, KADEX-2018 – одна з найбільших міжнародних виставок озброєнь в регіоні. Форум триватиме з 23 по 26 травня 2018 року. Планується, що виставку відвідають офіційні делегації 48 країн. Свої експозиції на виставці представляють 318 компаній з 28 країн світу.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Туреччині почали формувати корпус корвету для ВМС України (фото)

  Для першого корвету типу Ada (проєкт MILGEM) для Військово-морських сил України, будівництво якого почалося у січні 2021...

  Компанія Ferrexpo запустила нову сонячну електростанцію на базі Полтавського гірничо-збагачувального комбінату

  Гірничорудна компанія з активами в Україні Ferrexpo запустила пілотний проєкт комплексу сонячних батарей потужністю 5 МВт на промисловому майданчику Полтавського гірничо-збагачувального комбінату...

  Підприємства аквакультури цьогоріч збільшили виробництво продукції

  Загальний обсяг вилову риби та інших водних біоресурсів підприємствами рибної галузі України за 6 місяців 2021 року склав понад 30,5 тисяч тонн.

  З початку року Україна збільшила виробництво електроенергії на 6%

  У січні-червні 2021 року Україна збільшила виробництво електроенергії на 5,9%, або на 4 303,1 млн кВт-год до 77 735,1 млн кВт-год у...

  SkyUp запускає рейси вже до другого міста Узбекистану

  Українська авіакомпанія SkyUp Airlines відкрила продаж квитків на рейси в Навої - друге за рахунком місто Узбекистану у маршрутній сітці перевізника.

  Компанія «Рубін-2017» випробовує власний 155-мм снаряд до САУ «Богдана»

  Приватна компанія «Рубін-2017» випробовує власний 155-мм снаряд до самохідної артилерійської установки (САУ) 2С22 «Богдана».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Київ придбає 20 електробусів в рамках Кіотського протоколу

  Київ закупить 20 сучасних електробусів в рамках Кіотського протоколу, повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  За 15 років “Метінвест” інвестував в екологічні проєкти 3,5 мільярда доларів

  За словами гендиректора "Метінвесту", тема екології та декарбонізації буде основною для компанії в найближчі 20 - 30 років. Міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна...

  Зараз читають

  В Україні створять міжнародний центр підготовки пілотів

  Збройні сили України разом із закордонними партнерами розглядають доцільність створення в Україні міжнародного центру підготовки пілотів.

  EASA розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників

  Європейська агенція авіаційної безпеки (European Aviation Safety Agency, або EASA) розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників.

  З початку року Україна збільшила виробництво електроенергії на 6%

  У січні-червні 2021 року Україна збільшила виробництво електроенергії на 5,9%, або на 4 303,1 млн кВт-год до...

  SkyUp запускає рейси вже до другого міста Узбекистану

  Українська авіакомпанія SkyUp Airlines відкрила продаж квитків на рейси в Навої - друге за рахунком місто Узбекистану...