9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Жовтня, 2022

ДК “Укроборонпром” перейшов до практичної реалізації двох перспективних проектів ВТС із Казахстаном

У рамках міжнародної виставки озброєнь “КАDEX-2018”, яка триває в м. Астана (Республіка Казахстан) відбулася зустріч першого заступника ДК “Укроборонпром” Сергія Омельченка з Міністром оборони Республіки Казахстан Сакеном Жасузаковим. Обговорювалися питання розвитку двостороннього ВТС щодо бронетехніки, авіації, високоточних озброєнь, кораблебудування.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ДК “Укроборонпром”.

Сторони визначили два пріоритетні напрямки співпраці. Міністр оборони Республіки Казахстан озвучив відповідні доручення про більш глибоке опрацювання озвучених напрямків.

Сергій Омельченко зазначив, що для України є цікавим спільне виробництво певних видів техніки.

“Казахстан – промислова країна, що динамічно розвивається. Технічні можливості, які є в Казахстані, і українські технологічні знання і напрацювання дозволяють створювати ефективні, сучасні виробничі проекти, як на території РК, так і на території України”, – підкреслив він.

“Казахстан був і є для України стратегічним партнером в галузі ВТС. За результатами зустрічі з Міністром оборони Казахстану маємо серйозні розробки. Ми перейшли до практичної реалізації двох перспективних проектів. Конкретизувати цю інформацію наразі зарано, але вважаю, що ближчим часом і Казахстан, і Україна відчують в цій сфері серйозну комунікацію”, – підкреслив Омельченко.

Нагадаємо, KADEX-2018 – одна з найбільших міжнародних виставок озброєнь в регіоні. Форум триватиме з 23 по 26 травня 2018 року. Планується, що виставку відвідають офіційні делегації 48 країн. Свої експозиції на виставці представляють 318 компаній з 28 країн світу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають