9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Вересня, 2023

ДК “Укроборонпром” освоїв виробництво боєприпасів 152-мм калібру

Державна акціонерна холдингова компанія “Артем”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”,  розпочала реалізацію проекту з виробництва артилерійських боєприпасів калібру 152-мм

В Концерні повідомили, що розпочали організацію виготовлення боєприпасів калібру 152-мм. Джерелами інвестування проекту стали оборотні кошти концерну.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу Укроборонпрому.

Питання виробництва боєприпасів є пріоритетом роботи оборонно-промислового комплексу України. Ми не копіюємо чиїсь технології, ми створюємо їхню нову якість, – зазначив Секретар РНБО України Олександр Турчинов.

Нагадаємо, що ДК “Укроборонпром” продовжує програму зі зміцнення боєздатності артилерійських частин та з‘єднань Збройних Сил України. Протягом останніх трьох років концерн передав українській армії понад 4000 одиниць ракетно-артилерійського озброєння. Серед них самохідні артилерійські установки, системи реактивного залпового вогню, міномети, протитанкові ракетні комплекси. Все це допомагає нашим захисникам боронити Україну.

На даний момент підприємства “Укроборонпрому” концентрується на передових розробках, для переведення Збройних Сил України на новий технологічний рівень озброєння.

Останні новини:

Зараз читають