9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

Десантний корабель “Сватове” отримає новий корпус (фото)

У ході капітального ремонту десантного катера “Сватове” на Миколаївському Суднобудівному Заводі, на кораблі проведуть заміну 93% конструкцій корпусу та обшивки — фактично, десантний катер отримає новий корпус. Будуть повністю відновлені також валопроводи, гвинто-стернова система, система головного двигуна, електромеханічна частина тощо. Здача корабля Військово-Морським Силам запланована на перше півріччя 2020-го року.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Facebook-сторінку “Миколаїв — місто корабелів”

Десантний катер «Сватове» призначений для транспортування та висадки особового складу морського десанту та підрозділів сил спеціального призначення. Катер має відкритий трюм і носову апарель. Завдяки двом гребним гвинтами в роздільно-керованих поворотних насадках катер має високу маневреність, що дозволяє йому успішно виконувати десантно-транспортні операції біля морського узбережжя та здійснювати вивантаження на необладнаний берег.

Катер також пристосований для перевезення завантаженої колісної та гусеничної техніки, яка самостійно виходить на берег по носовій апарелі та може буксирувати інші плавзасоби. Катер може нести на собі середній танк, або 20 десантників з легким озброєнням чи 50 тонн вантажів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають