9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

Держвипробування у рамках ДКР “Сайгак” перенесуть через зміну вимог

Легкий автомобіль підвищеної прохідності, який розробляється для потреб ЗСУ в рамках ДКР з шифром “Сайгак”, має бути наділений бойовими властивостями. Про це було оголошено під час чергової наради 13 жовтня за участю представників Міноборони та приватних підприємств-виконавців ДКР “Сайгак”.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Як повідомляє тимчасовий виконувач обов’язків начальника відділу розробок і закупівлі автомобільного та бронетанкового озброєння та техніки Департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Міноборони України полковник Микола Євстратенко, наразі фахівці ЦНДІ ОВТ ЗСУ опрацьовують нові доповнення до існуючого ТТЗ у рамках відповідної ДКР.

Як стверджується у повідомлення, зміни до ДКР зумовлені тим, що вимоги ЗСУ до такої машини змінилися з огляду на отриманий під час бойових дій на Донбасі досвід.

Зазначається, що для опрацювання змін до існуючого ТТЗ треба виділити близько трьох місяців для уточнення оперативно-тактичних вимог до машини.

Як запевняє Євстратенко, кардинальних змін у позашляховику не буде, водночас до машин будуть висунуті нові вимоги щодо їхньої спеціалізації.

Передбачається, що в зміненому ТТЗ буде передбачено декілька варіантів ДКР “Сайгак”, основний з яких буде обрано під час наступної наради.

Стверджується, що новий позашляховик повинен забезпечити виконання завдань незалежно від типу місцевості чи кліматичної зони. Переможець програми буде обрано за результатами держвипробувань, які повинні були стартувати 11 жовтня 2021 року, однак через зміни у ТТЗ відбудуться наступного року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають