Про це свідчать замолвення в рамках виробництва на “Державному науково-дослідному інституті хімічних продуктів” партії реактивних вогнеметів одноразового використання РПВ-16, підприємством було укладено ряд договорів з субпідрядниками на постачання комплектуючих для РПВ-16:
- 16 листопада 2017 року – з Товариством з обмеженою відповідальністю “Екопрофпроект” на суму 12,9 млн грн на виготовлення 12555 од. складових частин і деталей вироби РПВ-16 по специфікації.
- 19 грудня 2017 року – з Товариством з обмеженою відповідальністю “ІНСПЕЦПРОМ” на суму 1,2 млн грн на виготовлення 6705 шт. складальних одиниць і деталей вироби РПВ-16 згідно зі специфікацією на виготовлення виробів.
- 19 грудня 2017 року – з Товариством з обмеженою відповідальністю “УкрТехМаш” на суму 13,1 млн грн на виготовлення 12507 шт. складальних одиниць і деталей вироби РПВ-16 згідно зі специфікацією.
- 20 грудня 2017 року – з Приватним акціонерним товариством “Бершадський електротехнічний завод” на суму 408 тис. грн на виготовлення 148 шт. генераторів.
РПВ-16 — динамореактивний вогнемет одноразового використання українського виробництва. Представлений під час демонстрації нових розробок концерну Укроборонпром на полігоні в Чернігівській області в кінці липня 2017 року. Розроблений Державним науководослідним інститутом хімічних продуктів
Гранатомет являє собою пусковий контейнер з встановленим боєприпасом, який оснащено пороховим рушієм, який відділяється під час польоту й самою бойовою частиною. Бойова частина вже складається з капсули, яка заповнена вогнесумішшю, детонатора й блоку таблеток підпалювально-розривного заряду. Під час влучання в ціль відбувається підрив термобаричного боєприпаса з його паливоповітряною сумішшю, що призводить до об’ємної детонації й руйнування укріпленої точки або бункера. Аерозольна хмара й ударна хвиля потрапляє навіть в найдрібніші щілини.