9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

Державний науково-виробничий комплекс “Прогрес” створив снаряд, який вражає ціль на відстані 12 км

Державний науково-виробничий комплекс Прогрес розробив високоточний артилерійський снаряд, який забезпечує максимальну ймовірність знищення цілі першим пострілом на дальності до 12 км.

Розробку представили в Києві на виставці Зброя та Безпека-2017, де свою продукцію представляють 400 компаній з 15 країн.

Як повідомляє прес-служба Укроборонпрому, Карасук є зразком “розумної зброї”. Максимальна точність попадання досягається завдяки використанню напівактивного лазерного наведення, досягається максимальна точність попадання на всьому діапазоні дистанції пострілу. Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Новий Час.

При цьому електронні і оптико-механічні системи снаряда сконструйовані таким чином, щоб витримати надвисокі перевантаження під час артилерійського пострілу (не менше 10 000g).

“Для наведення “Карасука” на ціль можна використовувати лазерні цілевказівники-далекоміри, як наземні, так і встановлені на безпілотні літальні апарати”, – пояснили розробники.

Це дозволяє забезпечити ефективне знищення навіть захищених центрів управління і зв’язку, мостів, переправ, опорних пунктів, артилерію противника і інші цілі.

Дану модель можна застосовувати з артилерійських систем калібру 122-мм, в тому числі гармат Д-30 і самохідних артилерійських установок 2С1, які стоять на озброєнні.

Вказується, що такі високоточні снаряди дозволяють військовим заощадити час і вартість виконання бойового завдання, зменшити втрати.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають