9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Грудня, 2022

Державне оборонне замовлення виконано на 75% – Уруський

У середу, 13 жовтня, на базі Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості відбулась чергова нарада щодо стану виконання державного оборонного замовлення (ДОЗ) у 2021 році. За результатами цієї наради стало відомо, що зараз Держоборонзамовлення виконано на 75% від виділеної суми у 27 мільярдів гривень.

Про це Віцепрем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський написав на своїй сторінці у Facebook, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

Зокрема, як написав очільник Мінстратегпрому, на цей час усі замовники в рамках ДОЗ-2021 уже уклали нових та пролонгували загалом близько 350 контрактів загальною вартістю 20,5 мільярдів гривень, що складає 75% від загальної суми оборонного замовлення на 27 мільярдів гривень.

“За доповідями держзамовників ДОЗ 2021 виконується в плановому режимі і до кінця року буде виконано на 100%”, – наголосив віцепрем’єр-міністр Уруський.

Зазначимо також, що Мінстратегпром отримав у своє управління ДП “УкрНДІспецсталь”. Це допоможе створити в Україні Центр по сертифікації спеціальних матеріалів, що у свою чергу, стане непрямим стимулом для розвитку високотехнологічних секторів українського ОПК.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають