9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 24 Травня, 2022

Державне оборонне замовлення виконане на 85% – Резніков

Державне оборонне замовлення (ДОЗ) станом на початок грудня 2021 року виконано лише на 85%. Міністерство оборони України має лише чотири тижні, щоб покращити показник виконання ДОЗ.

Про це під час години запитань до уряду у Верховній Раді заявив міністр оборони Олексій Резніков, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

“Станом на 1 грудня Держказначейством обліковано зобов’язань за ДОЗ на 15,5 млрд грн, а заплановано – 23,1 млрд, що становить майже 85% від плану. До кінця цього року ще майже чотири банківські тижні, ми вживаємо всіх заходів, щоб максимально ефективно використати ті кошти за призначенням”, – сказав Рєзніков.

Очільник оборонного відомства пообіцяв, що під час “довиконання” Держоборонзамовлення на 2021 рік всі оборонні закупівлі “просіюватимуться через призму розвитку фундаментальних можливостей Збройних сил” та забезпечення боєздатності їхніх підрозділів. При цьому в пріоритетах будуть потреби Військово-Морських Сил України та “ракетна програма”.

blank
Пуск протикорабельної ракети Р-360 ракетного комплексу «Нептун» 17 червня 2020 року Фото: Генеральний штаб ЗСУ

Цікаво, що при цьому Рєзніков анонсував деяке переформатування воєнно-дипломатичних представництв України закордоном. Міністр оборони зокрема заявив, що Україна для розвитку своїх ВМС використовуватиме можливості воєнно-технічної співпраці з іншими державами, але при цьому наші аташе повинні самі задавати пріоритети, а не “брати те, що дають”.

Тут варто окремо нагадати, що ще на початок жовтня 2021 року уже ексочільник Мінстратегпрому Олег Уруський говорив про те, що Міноборони розмістило уже 85% замовлень в рамках ДОЗ-2021.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають