9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 5 Грудня, 2023

Державне Київське конструкторське бюро “Луч” розробило переносний реактивний гранатомет РК-4 «Інгул»

«Укроборонпром» та КБ «Луч» вперше представили переносний реактивний гранатомет на 13-й Міжнародній виставці військової техніки IDEF-2017 (м. Стамбул, Туреччина).

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Ukrainian Military Pages.

Переносний реактивний гранатомет РК-4 «Інгул» – призначений для ураження легкоброньованої та неброньованої техніки, споруд польового типу (ДОТ, ДЗОТ), також живої сили, яка знаходиться на відкритому просторі, в укриттях, споруд з каменю, цегли або бетону.

Застосування оптико-електронного прицілу автоматизує та спрощує роботу гранатометника, забезпечує високу точність попадання при максимальній дальності стрільби.

Оптико-електронний приціл встановлений на пусковій установці містить набір датчиків, що забезпечують врахування чинників, які істотно впливають на точність стрільби, таких як швидкість вітру, температура навколишнього середовища, дальність і швидкість руху цілі.

Процесорний пристрій гранатомета здійснює автоматичне введення балістичних поправок і коректування положення прицільної марки, що забезпечує точність при максимальній дальності стрільби.

Переносний реактивний гранатомет РК-4 «Інгул» забезпечує:

  • можливість стрільби з позицій: «стоячи», «з коліна», «з упору», а також з відкритих транспортних засобів, що дозволяє швидку передислокацію і зміну позиції;
  • можливість стрільби по рухомих маневрених цілях;
  • Possibility of accurate range finding, automatic input of ballistic corrections and adjust the aiming mark positioning ensure high hitting accuracy at maximum range of fire;
  • застосування термобаричних і осколково-фугасних бойових частин забезпечує гарантоване ураження будь-яких типів цілей незалежно від точки попадання гранати.

Склад комплексу:

  • пускова установка з прицілом ПРГ (ДП «Ізюмський приладобудівний завод»);
  • транспортно-пусковий контейнер;
  • некеровані гранати з термобаричною та осколково-фугасною бойовою частиною.

Останні новини:

Зараз читають