9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 3 Жовтня, 2023

Державна спеціальна служба транспорту МО України замовить нові наплавні залізничні мости

Державна спеціальна служба транспорту МО України (ДССТ) збирається замовити не менше 6 нових наплавний залізничних мостів.

Про це повідомив в інтерв’ю начальник управління будівництва та відновлення об’єктів національної транспортної системи адміністрації ДССТ полковник Олександр Ціховський. Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на УМП.

За словами полковника, на даний момент, [wiki]ДССТ[/wiki] у своєму розпорядженні має всього один такий міст – НЖМ-56, довжина якого становить 572 метри. При цьому, на момент проголошення Незалежності цих мостів було 7. Той який залишився був створений ще в 50-х роках минулого століття.

blank
Фото з вільних джерел

Подібні мости забезпечують швидку переправу як звичайного, так і залізничного транспорту. Якщо ширина водної перешкоди більше довжини моста, то його можна використовувати як паром (на міст вміщається 12 залізничних вагонів).

Україні справді необхідні сім комплектів таких мостів. Потреба хоч і прорахована ще в радянський час, але досі актуальна, адже кількість річок у нас така сама, як і 10 чи 100 років тому – стверджує Олександр Ціховський

За словами начальника управління, на даний момент, щоб вирішити питання з новими мостами, ДССТ формує заявку на їх проектування та виготовлення в рамках держзамовлення. Очікується, що перші мости надійдуть протягом найближчих декількох років.

Останні новини:

Зараз читають