9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

ДАХК “Артем” отримала велике замовлення від Міноборони України на ракети “Нептун” та РС-80

ДАХК “Артем”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, повертається до нормального режиму роботи завдяки замовленню від Міністерства оборони України на виробництво крилатих ракет комплексу “Нептун” та некерованих авіаційних ракет РС-80

Про це очільник ДАХК “Артем” Володимир Зімін повідомив в ексклюзивному коментарі для Defense Express. Передає Національний Промисловий Портал.

“Наше підприємство повертається до нормального режиму роботи, і бачить серйозні перспективи в наступному році для росту. Це відбулось завдяки тому, що Міноборони забезпечило виконання замовлення по РС-80, і цей договір передбачає поставку за значно більшим обсягом, аніж за попереднім договором. І також – у нас зрушила з місця справа по замовленню на ракети до комплексу “Нептун””, – сповістив Володимир Зімін.

Очільник ДАХК “Артем” також наголосив, що наразі вдалось досягти повного порозуміння із Міністерством оборони України щодо важливості замовлень за напрямком діяльності підприємства Артем.

ДАХК “Артем” є одним з ключових виробників ракетного озброєння України та бере участь у серійному виробництві таких високоточних систем, як “Нептун” та “Вільха”.

Зазначимо, наприкінці листопада цього року ДАХК “Артем” оголосило, що буде вимушене у 2021 році перевести 70% свого штату на одноденний робочий тиждень. Працювати повний тиждень планували залишити тільки “ядро” з 500-600 фахівців, залучених у виконанні наявних контрактів, експортних у тому числі. Причинами такого важкого кроку стали брак замовлень для Збройних Сил України та епідеміологічна криза.

Втім, як бачимо, буквально за місяць кризову ситуацію вдалось повністю вирішити завдяки значному державному замовленню. І це, своєю чергою, стало можливим завдяки досягнутому взаєморозумінню між Міноборони України та ДАХК “Артем”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають