9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

ДАХК «Артем» отримала понад $200-мільйонний контракт на виробництво ракет Р-27

ДАХК «Артем» отримала найбільший за останні 10–15 років контракт на постачання авіаційних ракет Р-27 закордонному замовнику. Його вартість перевищує 200 мільйонів доларів.

Про це в інтерв’ю АрміяInform повідомив президент – голова Правління Державної акціонерної холдингової компанії (ДАХК) «Артем» Володимир Зімін, передає Національний Промисловий Портал.

«Цьогоріч компанія отримала аванс та почала виконувати найбільший контракт за останні 10–15 років на поставку ракет Р-27 вартістю понад 200 мільйонів доларів. Це величезний обсяг роботи для нас на кілька років.

У різні роки підприємство виготовляло майже всю лінійку ракет класу «повітря-повітря» для винищувачів «Су» та «МіГ». Ракета Р-27 – основна наша гордість і «корова-годувальниця», у якої величезний експортний потенціал», – зазначив Зімін.

Нагадаємо, що у листопаді 2020 року компанія отримала контракт на постачання Індії запасних частин для авіаційних ракет класу «повітря-повітря» Р-27 на суму понад 8 мільйонів доларів.

blank
Модульна схема ракети Р-27 Фото: ДАХК “Артем”

Сімейство ракет Р-27 класу «повітря-повітря» забезпечує перехоплення і знищення пілотованих та безпілотних літаків, а також крилатих ракет в дальньому та ближньому, маневреному повітряному бою. Ракета має модульну конструкцію, що складається з апаратурного блоку з головкою наведення, бойової частини та твердопаливного двигуна, з трьома силовими вузлами підвіски. Входить до складу озброєння літаків МіГ та Су.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають