9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Січня, 2021

Чи можливо виготовити в Україні ядерну зброю?

 • Пуск ракети «Днепр» Українського підприємства Южмаш

  Україна здатна відновити ядерний потенціал, та створити міцну технічну базу, при фінансувані Україна здатна наростити втрачені сили, враховуючи що все для цього є.

  Є дві основних умови, перше це бажання і гроші, друге це команда. Про це сказав програмі грощі завідуючий кафедри ядерної фізики Ігор Каденко.

  Повідомляє національний промисловий портал України.

  При адекватній фінансовій підтримці держави, деякі складові ядерної зброї можна відновити. Річ йде про те що необхідно повністю відновити виробництво збагаченого урану, щоб на його основі виробляти достатню кількість плутонію для зброї.

  Для створення ядерної зброї спецілісти в Україні є. – Науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки, доктор наук Анатолій Носовський.

  Вся унікальна база для розробки ядерних технологій в Україні є, те на що держави витрачають мільярди доларів, в Україні вже є, і все це устаткування що є в Україні можна використовувати не тільки для мирного атому.

  В науково науково-технічному центрі з ядерної та радіаційної безпеки відмітили що науковці яких можна залучити в виробництві є, хоча не приховують що їх не багато.

  Технічно все є, і все можливо, сировина і голови є. Тільки немає грошей – підкреслив Василь Слісенко заступник директора інституту ядерних досліджень.

  Також Василь Слісенко наголосив що один із стримуючих факторів це ядерне паливо, яке вробляється в  Росії. Він сказав що запаси палива в Україні великі і вистачить ще що найменш на 10 років, і частину цього вже постачають з країн заходу.

  Депутат Павло Різаненко зазначає що знайти гроші на виробництво ядерної зброї можливо.

  Відновити ядерний потенціал можливо, половини справи зроблено, техчнічна база є. Це можливо. Розповів депутат Павло Різаненко програмі Гроші.

  Виходить що відновити ядерний потенціал можливо, є паливо, є ракетні носії Днепр, є технічна та наукова база, та цілий ряд спеціалістів.

  Ту-160 України (с) AviaDejaVu

  Нагадаємо що склад ядерної зброї в Україні на 1991 рік складав:

  • 130 рідкопаливних СС-19 (по шість боєголовок кожна) та 46 твердопаливних СС-24 (по десять боєголовок кожна) в ШПУ 43-ї РА.
  • стратегічні бомбардувальники Ту-95МС та Ту-160 (від 30 до 43).
  • ядерні боєзаряди стратегічної зброї: від 1514 до 2156.
  • тактичні ядерні боєзаряди: від 2800 до 4200.

  Так можливо запустити ядерну програму чи ні покаже час.

  Додамо що 3 липня 2014 року народні депутати України від ВО «Свобода» зареєстрували у Верховній Раді України проект Постанови про Заяву Верховної Ради України щодо відновлення Україною статусу ядерної держави.

  А у березні 2016-го року президент України Петро Порошенко, під час відвідин ННЦ ХФТІ, підтвердив подальше дотримання без ядерної програми.

   

  (с) національний промисловий портал України.

  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “ArcelorMittal Кривий Ріг” за три роки відновив 40 локомотивів

  "ArcelorMittal Кривий Ріг" у 2018-2020 роках відновив 40 своїх тепловозів, в тому числі з заміною двигунів і...

  Літак Ан-178 для Перу очікує вітчизняні двигуни та імпортні комплектуючі

  Транспортний літак Ан-178, що наразі будується на ДП «Антонов» для поліції Перу очікує двигуни та імпортні комплектуючі.Про це...

  Міноборони очікує на проведення випробувань САУ “Богдана” вже найближчим часом

  Міноборони запропонувало "Краматорському заводу важкого верстатобудування" розпочати випробування колісної САУ "Богдана" вже найближчим часом.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence...

  «Мотор Січ» створить морську версію гелікоптера на базі Мі-2

  Акціонерне товариство «Мотор Січ» переробить гелікоптер Мі-2 у морську версію на замовлення Міноборони України.Про це написало видання Defense Express з...

  Катери «Слов’янськ» та «Старобільськ» отримають американські системи озброєння

  Патрульні катери типу Island «Слов’янськ» та «Старобільськ» Військово-морських сил України отримають американське озброєння.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Поліція Полтавщини поповнилася позашляховиками «Renault Duster»

  Автопарк поліції Полтавщини поповнився 12-ма новими службовими автомобілями «Renault Duster».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Керівники...

  “Трансбалктермінал” перевалив рекордний обсяг зернових за рік

  "Трансбалктермінал", що належить агрохолдингу "Кернел" і працює в порту Чорноморськ, у 2019/2020 МР перевалив 6,3 млн тонн зернових вантажів, встановивши таким чином...

  В Одесі починають закупівлі електробусів особливо великої місткості

  Перший проєкт закупівлі електробусів в Одесі було розглянуто та схвалено сьогодні, 26 січня, на засіданні депутатської комісії міської ради з житлово-комунального господарства.

  Зараз читають

  В Україні готують проєкт наукового парку для інноваційного підприємництва та комерціалізації розробок

  Науковий парк «Академ.Сіті» створить середовище для інноваційного підприємництва та комерціалізації наукових розробок.Про цю...

  Літак Ан-178 для Перу очікує вітчизняні двигуни та імпортні комплектуючі

  Транспортний літак Ан-178, що наразі будується на ДП «Антонов» для поліції Перу очікує двигуни та імпортні комплектуючі.

  “Антонов” замовив у США дослідно-конструкторську роботу для літака Aн-178-100Р

  Державне підприємство "Антонов", що входить до складу державного концерну "Укроборонпром", уклало з компанією зі Сполучених Штатів угоду...

  Чергова партія гелікоптерів H125 готується до відправлення українським прикордонникам

  Для Державної прикордонної служби України готується для відправлення чергова партія гелікоптерів Airbus Н125.Передає Національний...